Cumhuriye Mahallesi'ne spor kompleksi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Ceylanpınar Belediyesi'nin işbirliği ile yapımına başlanan Cumhuriyet Mahallesi Spor Kompleksi yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Cumhuriye Mahallesi'ne spor kompleksi
banner38

 

Ceylanpınar'da içerisinde futbol, voleybol, hentbol ve basketbol oyun alanlarının yer alacağı spor kompleksi tamamlandığında gençler sporla buluşacak.

Spor Kompleksi inşaat alanında incelemelerde bulunan Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. İlçeye güzel bir spor kompleksi kazandırılacağını ifade eden Bayol, yeni bir parkın da yapılacağı müjdesini verdi. 

Bayol, sözlerini şöyle sürdürdü: "Spor tesisini önümüzdeki günlerde faaliyete koyacağız. Bu tesisin hemen yanı başında da güzel bir aile parkı yapmayı planladık. Bununla ilgili projelerimiz tamamlandı. Bu alanın yapımına da önümüzdeki aylarda başlanacak. Bu günde devam eden çalışmaları yerinde incelemek ve gelinen aşamayı görmek için alanda incelemelerde bulunduk. İnşallah en kısa zamanda hem spor kompleksimizi hem de aile parkımızı halkımızın hizmetine sunacağız."

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2016, 14:38
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15