Yıldız ve Beyazgül'den flaş ziyaret!

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Yıldız ve Beyazgül'den flaş ziyaret!
banner38

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından AK Partili milletvekilleri ile bazı belediye başkanları, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'dan Ankara'ya gitti. 

Urfa'dan giden heyet, burada bakanlar ve yetkililer ile farklı konularda görüşürken, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Bir süre görüşen Erdoğan, Yıldız ve Beyazgül kentteki sorunların yanı sıra 31 Mart Yerel Seçimleri konusunda da fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şanlıurfalılara teşekkür ettiğini belirterek, şunları söyledi:

"Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldik. 31 Mart seçimlerinde halkımızın desteği ile Şanlıurfa'da elde edilen tarihi zafer için hemşehrilerimize teşekkür edip, selamlarını iletti. Teşekkürler Şanlıurfa."

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 12:00
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 3 ay Önce

Reis, böyle liyakatsiz adamlaral yürürse çok başı ağrır. urfadaki oyun tamamına yakını REİS in şahsına verildi. AK Parti teşkilatları lağv edilse Reisin oyu artar. kan emici aslaklar Reisin sayesinde makam mevki elde ediyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15