Urfa'dan İstanbul'a 'amanat' desteği!

Yaklaşan İstanbul seçimleri öncesinde, Şanlıurfa'dan AK Parti ve Binali Yıldırım'a olan desteği anlatan video büyük beğeni topladı.

Urfa'dan İstanbul'a 'amanat' desteği!
banner53

31 Mart'taki Yerel Seçimlerin ardından İstanbul'da yaşanan sıkıntılı sürecin ardından Ekrem İmamoğlu, mazbatasını almıştı. 

AK Parti'nin yaptığı itirazların ardından Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından seçimler iptal edilmiş ve 23 Haziran'da seçimlerin tekrarlanacağı açıklanmıştı. 

Bunun üzerine partiler çalışmalara devam ederken, Şanlıurfa'dan AK Parti'ye büyük destek geldi.
 


Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat tarafından düşünülen ve hazırlanan bir video ile Şanlıurfalıların AK Parti ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a desteği vurgulanırken, video büyük beğeni topladı.
 


Sosyal medyada hem vekillerden hem partililerden hem de vatandaşlardan onlarca paylaşım alan videodaki oyuncuların Urfa ağzı ile konuşması da dikkat çeken detaylardan biri oldu.
 


Videoda, Şanlıurfalılar İstanbul'daki yakınlarını arayarak "İstanbul Binali Başkana, Binali Başkan da size amanat" derken, yakınları da bu destek talebine büyük heyecanla 'amanat'a sahip çıkacağını söylüyor.

İşte büyük beğeni toplayan o video:

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:11
YORUMLAR
Mahmut bozkurt
Mahmut bozkurt - 5 ay Önce

Binali yıldırım başkan olsun istanbul huzura varır net

Loo
Loo - 5 ay Önce

Davar kültürünü bırakmadınız gitti

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15