Şanlıurfa'da referandumda rekor oy beklentisi

ŞUTSO Kayyum heyetini ziyaret eden AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş 16 Nisan sabahına kadar çalışarak Şanlıurfa’da evet oy oranında bir rekor kıracaklarını söyledi.

Şanlıurfa'da referandumda rekor oy beklentisi
banner53

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve beraberindekiler, Referandum çalışmaları kapsamında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol ve yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Yönetim Kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu heyeti, ŞUTSO Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol ile Kayyum Heyeti Üyesi Mehmet Emin Bayaslan karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette; kentin sanayi, ticari ve ekonomik konularının yanı sıra, yerel gündem ve 16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Referandumla ilgili istişarede bulunuldu.

 

ŞANLIURFA REKOR KIRACAK

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş referandum çalışmaları kapsamında ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek 16 Nisan sabahına kadar çalışarak Şanlıurfa’da evet oy oranında bir rekor kıracaklarını söyledi.

 

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve beraberindekiler, Referandum çalışmaları kapsamında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Kayyum Heyeti Başkanı İsmail Demirkol'u ziyaretinde ŞUTSO Meclis Üyesi Ahmet Sambur ve İşadamı Sedat Beyazgül'ün de hazır bulunduğu, sohbet havasında geçen ziyaret, yaklaşık yarım saat sürdü.

AJANS URFA

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 14:19
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15