Kuş: Yaşanabilir Eyyübiye için çalışıyoruz

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip talepleri birinci ağızdan alıyor.

Kuş: Yaşanabilir Eyyübiye için çalışıyoruz
banner38

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

31 Mart Yerel seçimlerinde büyük bir oy oranıyla Belediye Başkanı seçilen Kuş, soluğu esnaf ve vatandaşların yanında aldı. Seçim sürecinde, ‘Esnafımız ve vatandaşlarımızla her an iç içe olacağız’ söylemini ilk günden itibaren yerine getirmeye çalışan Kuş, hem hasbihal ediyor hem de talepleri dinliyor.
 


Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslıhan’la birlikte sabahın erken saatlerinde Akarbaşı, Haşimiye ve Eyüp Peygamber caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kuş, vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kuş, "Seçim sürecinde gezdiğimiz dolaştığımız esnafımız ve vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağız. Daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Eyyübiye için birlikte hareket edeceğiz. Vatandaşlarımızın da taleplerini yerinde dinleyip onların çözümü için gece gündüz çalışacağız" dedi.

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15