HDP'li aday adayı: İktidarın değişeceği sinyallerini alıyoruz

HDP Şanlıurfa Milletvekili adayı Şerif Bendaş Şanlıurfa'nın iktidara verdiği desteğin karşılığını alamadığını belirterek, "İktidarın değişeceği sinyallerini her gittiğimiz yerde alıyoruz" dedi.

HDP'li aday adayı: İktidarın değişeceği sinyallerini alıyoruz
banner38

 HDP Haliliye İlçe Başkanı Şerif Bendaş, partisinin Şanlıurfa milletvekili aday adayı oldu.

Destek ziyaretleri kapsamında Ajans Urfa ve Gazete İpekyol'u ziyaret eden Bendaş, 24 Haziran seçimlerine dair açıklamalarda bulundu. Parti olarak sürekli sahada olduklarını belirten Bendaş seçim çalışmalarına da son sürat devam ettiklerini söyledi. 

Seçimlerde iktidarın değişeceğini öngören Bendaş, "Halktaki teveccüh çok iyi. İnsanlar artık iktidarın değişmesi gerektiğinin farkındalar. 16 yıldır süregelen bir iktidar bugün ki sorunları sanki yeni birileri yapmış gibi empoze etmiş, insanlar artık böyle şeylere kanmıyor. Kent olarak hiçbir zaman iktidara verdiği desteğin karşılığını almadı. Halkta farklı bir heyecan var. İktidarın değişeceği sinyallerini her gittiğimiz yerde alıyoruz" dedi.

Seçim güvenliğine dair çalışmalarını da tamamladıklarını belirten Bendaş, "Tüm eksikliklerimiz sıkıntısız olarak bitti" diye konuştu.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 14:41
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15