Eyyübiye adayı: İlçeyi hep birlikte yöneteceğiz

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye ve kendisine destek turlarını sürdüren Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, bir yandan ev toplantıları, esnaf ve mahalle gezileri düzenlerken diğer yandan STK ziyaretleri ve bölgenin kanaat önderleriyle görüşüyor.

Eyyübiye adayı: İlçeyi hep birlikte yöneteceğiz
banner38

Şanlıurfa’nın tanınmış âlimlerinden Şeyh İzzettin Aksan’ı ziyaret ederek dua isteyen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, STK ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası ile Bakkal ve Bayiler Odasını ziyaret etti.

ŞUTSO Başkan Vekili İsa Kızıldemir ile fikir alış verişinde bulunan Kuş, daha sonra Bakkallar ve Bayiler Oda Başkanı Mehmet Altun ile görüştü.

 

 

KUŞ: İLÇEYİ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ

31 Mart seçimleri öncesinde yoğun seçim programına ev toplantılarını da ekleyen Kuş, Selçuklu Mahallesi’nde Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili’nin düzenlediği ev toplantısına katıldı.

Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili ve akrabalarına teşekkür eden Kuş, “Coşkulu bir kalabalık ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda bizleri bağrına basan hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Amacımız hep birlikte bu ilçeyi yönetmektir” dedi.

Toplantıyı düzenleyen Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili ise kendilerini yalnız bırakmayan Karageçili ailesi mensuplarına desteklerinden dolayı minnettarlık duyduğunu kaydetti.

 

 

EV TOPLANTILARINA KATILDI

Kuş, ev toplantıları kapsamında Süleyman Şah Mahallesinde Kaynak Ailesi, Selçuklu Mahallesinde Demir Ailesi, Eyyüpnebi‘de Gökkaya Ailesinin düzenlediği toplantılara katıldı.

 

AJANS URFA

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 13:51
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15