Eski başkan Çiftçi'nin sürpriz misafirleri!

Son seçimde AK Parti'den aday olamayanlar, aday olup seçilemeyenler, eski başkanlar ve meclis üyeleri bir araya geldi. Buluşma Nihat Çiftçi'nin davetiyle gerçekleşti.

Eski başkan Çiftçi'nin sürpriz misafirleri!
banner38

Şanlıurfa'da geçmiş dönemlerde AK Parti'ye hizmet etmiş isimleri buluştu.

Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Nihat Çiftçi; 24 Haziran 2018 Genel Seçimi ile 31 Mart Yerel Seçimlerinde aday olamayanlar, aday olup seçilemeyenler, eski başkanlar ve meclis üyelerini kendi özel mülküne davet etti.

Buluşmaya, AK Parti 9 uncu sıra milletvekili adayı Dr. Fatih Aksoy, AK Parti'den aday gösterilmeyen Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan ile Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski Meclis Başkanı Vekili Nihat Kılıç, AK Parti eski İl Başkanı Yusuf Eğilmez, AK Parti Karaköprü eski İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, AK PArti Ceylanpınar eski İlçe Başkanı Ahmet Güntekin ile eski dönem bazı meclis üyeleri katıldı.

Konuya dair açıklama da ev sahibi Çiftçi'den geldi.

 

Günün anısına çekilen fotoğrafları paylaşan Çiftçi, "AK Parti çatısı altında bir dönem Şanlıurfa’ya hizmet ettiğimiz arkadaşlarla bir araya geldik. Davete icabet eden misafirlerime teşekkür ederim" dedi.

Buluşma, kamuoyunda dikkat çekti.

AJANS URFA

YORUMLAR
Urfalı zaza
Urfalı zaza - 5 gün Önce

Bit pazarına nur yağmaz artık...

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15