Eski Bakan Cevheri Şanlıurfa'da

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, eski Bakan Necmettin Cevheri'yi ağırladı. İkili sohbet ortamında geçen görüşmenin ardından Başkan Çiftçi, "Sayın Cevheri'nin tecrübelerinden istifade ettik" dedi.

Eski Bakan Cevheri Şanlıurfa'da
banner38

Şanlıurfa eski milletvekillerinden ve eski bakan Necmettin Cevheri, beraberinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve heyeti ile Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa'daki gelişim ile ilgili sohbetin süre geldiği buluşmanın ardından kısa bir değerlendirme yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'mızın yetiştirmiş olduğu ve bakanlık ile vekillik süresince Urfa için büyük emekler vermiş olan bakanımız Necmettin Cevheri bizleri ziyaret etti. Tecrübesinden istifade ettik. Bu güzel ziyareti ile bizlere şeref vermişlerdir. Kendisinin de yol göstericiliği noktasında bizler de Şanlıurfa için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Eski Bakan Cevheri ise "Urfa'yı çok ileriye götüren Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Urfa her şeye layıktır. Araştırmacılar Urfa'nın 11 bin senesini buldular ve daha nice 11 bin senesini daha zihinlerde arayacaklardır" diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 12:28
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15