Ekinci 'Evet' standının açılışını gerçekleştirdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, ‘EVET’ standının açılışında 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi vatandaşlarla bir araya geldi.

Ekinci 'Evet' standının açılışını gerçekleştirdi
banner38

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı tarafından kurulan ‘Evetstandının açılış törenine katıldı. Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı İsmail Demirbaş, Eyyübiye SKM Başkanı Mustafa Ağar ile Belediye Meclis Üyeleri, Parti Teşkilat Üyeleri ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği açılış töreninde vatandaşlara ‘EVET’ gazetesi de dağıtıldı. Haşimiye meydanında kurulan ‘EVET’ standının açılışında konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, kutlu bir yolculuğun başladığını ve bu yolculuğun sonunda 16 Nisan’da yine milletin zaferle ayrılacağını belirtti.

 

Yapılan açıklamaya göre; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci konuşmasında şunları söyledi,” Evet biliyorsunuz kutlu yolculuk halindeyiz evet bu kutlu yolculukta da tabiki amaç hedefe ulaşmaktır. Ne dedik hedef istikbali bir Ülke,  hedef istikbali garanti altına alma , hedef istikrarı sağlamlaştırma. Biliyorsunuz çok partili sisteme baktığınız zaman Ülke olarak 15 ayda bir hükümetlerin değiştiği bir süreç yaşadık. Sizlerde gördünüz ki hizmet üretilemedi. Ak Parti iktidarı ile beraber son yıllarda Cumhuriyet döneminde yapılandan çok daha fazlası yapıldı. Buda şunu gösteriyor ki istikrarın olduğu yerde tabiki insanlarımız daha doğruluk arıyor. Aynı güçlükte ruhlu olan insanlar bir araya geldiğinde nasıl hizmet atağı yapıldı hep birlikte gördük. Şu da bir gerçek ki Ak Parti yolculuğunda ve milletin bu yolculuğunda saptırmak isteyenler zaman zaman çıktı. İşte bazen   parti kapatmalar 17 25 Aralık süreci bunlardan daha da şiddetlisi olan 15 Temmuz şunu da gördük ki milletin iktidardan al aşağı edilmesi için herkes belli bir plan program içerisinde vesayet rejiminin devam etmesi için herkes bir uğraş içerisinde ama sağ duyulu halkımız ve sağ duyulu liderler içerisinde anayasa paketi değişikliği yapıldı ve Türkiye Büyük Milet Meclisinde Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin başta olmak üzere oyları ile geçti ve şuanda da inşallah 16 Nisan da halkımız yine birlik ve beraberlik içinde güçlü ülke için sağduyulu davranacaktır.” Dedi.

 

Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı İsmail Demirbaş ve Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de, 16Nisan’da yapılacak olan referandumun önemine değindi. Başkan Beyazgül, “ Güçlü bir Türkiye için 16 Nisan’da yapılacak seçimlerden zaferle ayrılmamız gerekiyor. Bu süreçte muhalefet edenlere çağrım, 18 maddeyi iyi okumalarıdır. 7 Haziran sürecinde yaşananları bir daha yaşamamak için daha güçlü bir ülke için çalışmalıyız.  Standımıza da inşallah vatandaşlarımız ilgi gösterir ve Şanlıurfa yine rekor oyla alnının akıyla bu seçimlerden çıkar. “ dedi.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 11:04
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15