Ekinci: Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Ak Parti İl ve İlçe Seçim Koordinasyon Merkezlerini ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ekinci,” İnşallah Cumhurbaşkanımızı Başkan yapacağız"dedi.

Ekinci: Cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız
banner38

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Sağlam’la birlikte ilk olarak, Ak Parti Eyyübiye Seçim Koordinasyon Merkezine geçti.

Burada İlçe SKM Başkanı Mustafa Ağar ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı ile görüşen  Ekinci daha sonra AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezine geçti. Burada da SKM Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Faruk Bayuk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yahya Topdağ, Fatma Abak ve Yasin Fırat Çiftçi tarafından karşılanan Ekinci, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Seçim Koordinasyon Merkezinde konuşan  Ekinci, Filistin’de yaşanan insanlık dramına da tepki gösterdi. İsrail ve ABD’nin Filistin’de Müslümanlara yaptığı zulme karşı tepki gösteren Ekinci ayrıca Ramazan ayının bolluk bereket ve huzur içinde geçmesi temennilerinde bulundu.

 

“İNŞALLAH SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKAN YAPACAĞIZ.”

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine vurgu yapan Ekinci, “24 Haziran’da yapılacak seçimlere hızlı bir şekilde giriyoruz. Ak Parti kadroları seçime her an hazırmış gibi çalışmalarını yürütüyorlar. Seçim kararı alındıktan sonra Seçim Koordinasyon Merkezleri kuruldu. Biz de kendilerine ziyarette bulunduk. Buralarda yapılacak çalışmalarla sahada bulunan adaylarımızın programları da daha hızlı ve seri işleyecektir. Yüzyılın seçimi olan bir seçim var. Herkesin bu seçimlerde üzerine düşeni yapacağına olan inancımız tamdır. Bu konuda İl Başkanlığımız Başkanlığında, Adaylarımızla, Belediye Başkanlarımızla, İl İlçe Teşkilatlarımızla, Kadın ve Gençlik Kollarımızla, mahalle temsilcilerimizle beraber sahada olup iyi bir sonuçla çıkacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızı inşallah hep beraber Başkan yapacağız“dedi.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 12:54
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15