Cumhurbaşkanı Urfalılara teşekküre gelecek!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim için teşekkür turuna çıkacağını duyurdu. Seçimde AK Parti için yüksek başarı gösteren iller arasında Şanlıurfa da yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Urfalılara teşekküre gelecek!
banner53

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İstanbul AK Parti İl Başkanlığı binasında, milletvekilleriyle kahvaltıda bir araya geldi. 3.5 saat süren toplantı, basına kapalı gerçekleşti.

Toplantının ardından AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, basın mensuplarının karşısına geçerek toplantıyla ilgili bilgiler paylaştı. Şanlıurfa için dikkat çeken açıklama ise "Teşekkür turu"na dair oldu. Parti Sözcüsü Çelik, "Cumhurbaşkanımızın seçimde yüksek başarı gösterenden başlayarak illeri, büyükşehirleri ziyaret şeklinde bir program söz konusu" dedi.

31 Mart yerel seçimlerde Şanlıurfa'da 13 ilçenin 11'inde AK Parti seçimi göğüslerken, il genelinde oy oranı 445 binden fazla oy ile yüzde 52.99 oldu.  

Cumhurbaşkanının teşekkür turu kapsamında Şanlıurfa'ya da gelmesi bekleniyor.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 17:29
YORUMLAR
Müslo
Müslo - 4 ay Önce

Aman gelme reis valla yollarımız zaten kapalı birde sen geliyorsun diye kalanı da kapatırlar. Televizyondan teşekkür et kabulümüzdür...

birahim
birahim - 4 ay Önce

hızlı tren ve 1700 yataklı hastane ne durumda acaba

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15