Ceylanpınar'da yeni başkan sert uyardı: Yapmayın!

Yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti'den Ceylanpınar Belediye Başkanı seçilen Abdullah Aksak, seçimden sonraki gün ilçe belediyesine gidip makam odalarında ve diğer birimlerde fotoğraf çektirenlere sert uyarılarda bulundu.

Ceylanpınar'da yeni başkan sert uyardı: Yapmayın!
banner38

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti'den Ceylanpınar Belediye Başkanı seçilen Abdullah Aksak kişisel sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Geçiş sürecinde herkesin dikkatli olması gerektiğini aktaran Aksak, "Bugün ve bundan sonra da bu gibi olaylara sebep vermemek amacıyla, halkımızın dün olduğu gibi yarın da kardeşlik duyguları içerisinde davranışlarına azami şekilde dikkat etmesi gerekmektedir. Bu geçiş sürecinde yapılacak en küçük yanlışların ve saygısızlıkların, telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabileceğini belirtmek isterim" ifadelerini kullandı.

Aksak açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimini alnımızın akıyla, halkımızın destek ve iradesiyle büyük bir zafer ile süslendirdik. 03 Nisan 2019 tarihinde AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkanı olarak resmi olarak mazbatamızı alacağız. Mazbatamızı Ceylanpınar’da sevgiyi egemen kılmak inancımızla alacağız. Artık Ceylanpınar’da yeni bir sayfa açılıyor. Bu sayfada herkes bir ve birlikte olacak. Herkese eşit ve kaliteli hizmet sunacağız. Bu değişim, bu sevgi birlikteliği, hepimize, Ceylanpınar’ımıza, Ceylanpınar halkına, sevdası Ceylanpınar olan herkese hayırlı olur inşallah. Mazbatamızı alacağımız güne kadar, mevcut görevinde olan bir belediye başkanı ve çalışan personeller bulunmaktadır. Fakat ilçe belediyemize giden bazı vatandaşlarımızın odalara izinsiz girmeleri ve fotoğraf çektirmeleri gibi hareketler sergilemeleri, kendilerine ve partimize yakışmadığı gibi, şahsımı derinden üzmüştür. Bugün ve bundan sonra da bu gibi olaylara sebep vermemek amacıyla, halkımızın dün olduğu gibi yarın da kardeşlik duyguları içerisinde davranışlarına azami şekilde dikkat etmesi gerekmektedir. Bu geçiş sürecinde yapılacak en küçük yanlışların ve saygısızlıkların, telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabileceğini belirtmek isterim.

Belediye dedikodu mekanizmasının işlediği, işletildiği, adam kayrıldığı, bir belediye olmayacak. Bu binanın içerisinde ya da alanda, çalışma tempoma ayak uydurmayan bilerek ya da bilmeyerek frene basan, el frenini çekenlerle hesaplaşırım. Ancak hangi siyasi partiden olursa olsun, hangi partiye oy vermiş olursa olsun, benim çalışma tempoma ayak uyduruyorsa, vatandaşa hizmet götürmede bir dakika bile gecikmiyorsa onun nereye oy verdiği, hangi düşünceyi temsil ettiği beni ilgilendirmiyor. Asıl olan Ceylanpınar halkına verdiği hizmettir. Hepinize sorumluluk yüklüyorum. Her biriniz bir belediye başkanı, belediye meclis üyesi, ilçe başkanı sıfatı ile hareket edeceksiniz ki biz Ceylanpınar’ı önümüzdeki yıllarda bölgenin parlayan yıldızı yapalım." 

Mehmet Sait AYDIN-CEYLANPINAR/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 17:42
YORUMLAR
Müslüm ÇAKAR
Müslüm ÇAKAR - 3 ay Önce

+

Cemil
Cemil - 3 ay Önce

Hayırlı olsun başkanım

Leyla
Leyla - 3 ay Önce

Başarıların devamını dilerim.memleketimize hayirli uğurlu olsun.Tebrikler...

Abdurrahman ARSU
Abdurrahman ARSU - 3 ay Önce

Hepimiz kardeşiz, komşuyuz,abiyiz,esnafiz,canız hep beraber ceylanpinariz

Nesih
Nesih - 3 ay Önce

O arabın seçilmemesi iyi olduv

Leyla
Leyla - 3 ay Önce

Başarıların devamını dilerim.memleketimize hayirli uğurlu olsun.Tebrikler...

Leyla
Leyla - 3 ay Önce

Başarıların devamını dilerim.memleketimize hayirli uğurlu olsun.Tebrikler...

Urfali
Urfali - 3 ay Önce

Nesih o arabin seçlmemesi demisnya
O arab kadar yuregin olsa burda yazmasin p z v n


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15