Ceylanpınar'da atama! Kadro değişti

Dünyanın sayılı, Türkiye’nin en büyük Tarım İşletmesi olan Ceylanpınar Tarım İşletmesi’nin idari kadrosu tamamen değişti.

Ceylanpınar'da atama! Kadro değişti
banner38

1 Milyon 634 bin dekar arazi varlığıyla Türkiye’nin en büyük Tarım İşletmesi olan, sertifikalı tohumluk alanında önemli bir paya sahip olmasının yanı sıra, küçük ve büyükbaş damızlık hayvancılık alanlarında ciddi başarılara imza atan Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü’ne Bülent Öztürk atandı.

Daha önce Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün birçok işletmesinde önemli görevlerde bulunan Öztürk, son olarak Muğla Dalaman Tarım İşletmesi’nde Müdür olarak görev yaptı. 2000-2005 yıllarında Ceylanpınar Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nde Tarla Birim Şefi olarak da görev yapan Bülent Öztürk’ün yardımcı kadrosunda da köklü değişimler yapıldı. İdari Müdür Yardımcılığı, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Bitkisel Üretim, Makine ve Hayvancılık Müdür yardımcılıklarına da yeni isimler getirildi.

“GENEL İŞ DİSİPLİNİ SAĞLANDI”

Bilindiği gibi yakın zamanda TİGEM Genel Müdürlüğü’nde katkılarıyla, Ceylanpınar Tarım İşletmesi’nde uzun süreli inceleme ve soruşturmalar başlatılmıştı.

Yapılan inceleme ve soruşturmalar sonucunda yönetim kadrosunun da tamamen değişmesinin ardından kurumun zarara uğratılmasında etkili olan sebepler ve benzeri konular ortadan kaldırılarak kısa sürede genel iş disiplini sağlandığı vurgulandı.

Alınan bilgiye göre, idari yönetimde yapılan değişimlerle genel iş disiplinin kısa sürede yeniden sağlandığı ve bunda yeni yönetimin büyük payı olduğu ifade edildi.

“ZAFİYETE TAVİZ VERİLMEYECEK”

İdari yönetim kadrosunun değişmesinin ardından, işletmenin en önemli ve yoğun tarımsal faaliyeti olan hububat hasadının başladığını vurgulayan yetkililer, kurum içerisinde, gerek işçi gerek memur, hatta idari yönetimde zafiyet gösteren personel için hiçbir tavizin gösterilmeyeceği, kurumun işleyişine zarar veren hiç bir unsura müsaade edilmeyeceği belirtilirken, aynı karalılığın devam edileceğinin altı çizildi.

Mehmet Sait Aydın/CEYLANPINAR

YORUMLAR
Mehmet emin başak
Mehmet emin başak - 5 ay Önce

Dilerim herkes işini en güzel şekilde yapar ve milletin emanetine ihanet etmez kim bu emanete ihanet ediyorsa hakimizi helâl etmiyoruz

Ibrahim Songül
Ibrahim Songül - 5 ay Önce

Isletme Bizim Çünkü Bu Isletmeye Bizler Sahip Çıkacağız Neden Babalarımız Bu işletmeden Emekli Oldular Işletme Mudurumz Dürüst Bir Insan Ekibide Dürüst Temenni ediyorum Daha Iyi Olur Çünkü Kendileri Caliskan Bir Insan Gümüşsu Işletmesinde Benim Sefimdi Dürüst Bir Insan Kendilerine Başarılar diliyorum Allah Yar ve Yardımcıları olsun Amin Âmin

Gerçekçi
Gerçekçi @Ibrahim Songül - 5 ay Önce

Yalaka

Osman yilmaz
Osman yilmaz - 5 ay Önce

Slm önemli olan ben yıllardır gurbeteyim bir ceylanpinarli olarak neden cifligimiz mütahitlerin eline geçmiştir neden kadrolu işçi alınmıyor alınsaydı bugün bende gurbette olmazdım ...........

Mehmet gülümser
Mehmet gülümser - 5 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun

Mehmetsurer
Mehmetsurer - 5 ay Önce

Dilerim tigem iş imkanlari yaratır işsizlere

Nurullah
Nurullah - 5 ay Önce

Dilerim tigem bu sefer bizleri kapıda bekletmeyip iş imkanı sağlar

Boş
Boş - 5 ay Önce

Umutlu olmayın işsizlikten intaharlar başlayınca belki bir umut

İBRAHİM UÇAK
İBRAHİM UÇAK - 5 ay Önce

Bunu Beklemiyorduk Çünki Çok insanı Süçsuz Yere işten Çıkarmadılar Düşmez Kalkmaz Bir Allahtır Alma Mazlumun Ahını Çıkar Ahste Ahste Diye Bir Söz Vardır Hayırlı Geceller


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15