Çevre Bakanından Viranşehir için söz!

Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, sunduğu projeler için bakandan söz aldı.

Çevre Bakanından Viranşehir için söz!
banner38

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Ankara'da çeşitli temaslarda bulundu. Ziyaretler çerçevesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşen Ekinci, Viranşehir’in daha güzel ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için projelerini yetkili makamlara sundu. Ekinci, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'dan söz alırken, Viranşehirlilere Millet Bahçesi ve Kentsel Dönüşüm müjdesi verdi.
 


Ankara ziyaretlerinin verimli geçtiğini dile getiren Ekinci, temasları ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Ankara ziyaretlerimiz kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’u makamında ziyaret ederek, Tek sevdamız Viranşehir’imiz hakkında yapılacak olan proje ve yatırımları konuştuk. Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyarette Viranşehir Belediyemize yapılan hibeler için Sayın Bakanımıza teşekkürlerimizi ilettik. Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Viranşehir’imizde yapılmasını istediğimiz talepler doğrultusunda, Viranşehir’de Kentsel Dönüşüm ve Millet Bahçesi gibi dev projelerin başlatılması için ilgili genel müdürlüklere verdiği talimatla çalışmalar hızlı bir şekilde başlayacaktır.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretimizde Sayın Bakanımız her zaman yanımızda ve projelerimizin destekçisi olacağını söylediler. Nazik kabullerinden ve bize gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kuruma teşekkürlerimi sunarım.”

BİHA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15