Beyazgül’den Memur Sen’e referandum ziyareti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, halk oylaması sürecinde büyük bir sivil toplum kuruluşu olan Memur Sen Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti.

Beyazgül’den Memur Sen’e referandum ziyareti
banner53

Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Beyazgül, farklı ses olmadığını ve aynı düşünceye sahip olduklarını söyledi.

Meseleleri çok iyi bilen bir topluluk

YapılanBeraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcılarından Mehmet Ali Kurt, Faruk Bayukve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Referandum çalışmaları kapsamında Memur Sen’i ziyaret ettiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Halk oylaması sürecinde büyük bir Sivil Toplum Kuruluşuyla,temsilcisiyle, başkanıyla, yönetimiyle beraberiz.Görüşlerimizi paylaştık.Bizden çok farklı düşünmeyen bir topluluk.Türkiye’yi, geleceğini ve geçmişini, meseleleri çok iyi bilen bir topluluk.Ebetteki bu referandumda, halk oylama sürecinde onlarında çok güçlü bir şekilde evet demeleri bizi mutlu etmiştir. Hiçbir farklı ses yok ve aynı düşünceye sahibiz.Aynı noktaya bakıyoruz, ben bir defa daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

‘evet’ oyumuzu kullanacağız

Memur-Sen ve Eğitim Birsen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun ise, “Referandumda zaten Memur-Sen olarak daha öncede biz bunu açıklamıştık.Tekrar ediyoruz ‘evet’ oyumuzu kullanacağız. Bizde geleceğimiz, çocuklarımız, yarınlarımız için, inşallah daha istikrarlı, istikbali, geleceği büyük bir Türkiye’nin  oluşumunda üzerimize düşen ne tür katkı varsa onu sunmaya hazırız” diye konuştu.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 14:08
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15