Beyazgül’den flaş açıklama: Patates gibi yüzünüz kızaracaktır!

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ile birlikte Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Hüseyin Yıldırım’ın Akçakale Yolu üzerindeki seçim bürosunun açılışını yaptı. Burada konuşan Beyazgül, “soğan patates üzerinden siyaset yapanlar 31 Mart gecesi patates gibi yüzünüz kızaracaktır” dedi.

Beyazgül’den flaş açıklama: Patates gibi yüzünüz kızaracaktır!
banner38

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekilleri Halil Özcan ve İbrahim Halil Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol’un da katıldığı seçim bürosu açılışı miting havasında geçti.

BEYAZGÜL: AK DAVAYA GÖNÜL VERENLER MEYDANLARA SIĞMIYOR

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı, Binizeyd aşiretinin önde gelen isimlerinden Hüseyin Yıldırım’a seçim bürosu açılışından dolayı teşekkür eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Beyazgül, seçime sayılı günler kala sosyal medyada yapılan algı operasyonlarına değindi. 

Beyazgül, “Yüzbinlerin katılımıyla yapılan mitingde, henüz miting başlamadan çekilen fotoğrafları paylaşarak algı oluşturmaya çalışanlar, meydanlara sığmayan Şanlıurfalıları görmezden geldiler. Birçok kardeşimiz miting alanına giremedi. Cumhurbaşkanımız bile bunu tasdikledi ama buna rağmen soğan patates üzerinden siyaset yapanlar 31 Mart gecesi patates gibi yüzünüz kızaracaktır. Varsa projeniz çıkın konuşun bu tür siyasi oyunları bırakın. Biz gönüllerin belediye başkanı olacağız. Hükümetimizi arkamıza alarak sorunlarınızı birer birer çözeceğiz” dedi.

KUŞ: 31 MART SEÇİMİ ERDOĞAN’IN SEÇİMİDİR ÜMMETİN SEÇİMİDİR

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ve İbrahim Halil Yıldız’ın birer selamlama konuşması yaptığı seçim bürosu açılışında konuşan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ise, “Bu seçim benim veya Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçimi değil. Yerel bir seçim olsa bile bu seçim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi ümmetin seçimdir. Bu seçim şer ittifaklarıyla Cumhurbaşkanımızın seçimidir, ümmetin seçimidir” diye konuştu.

Yıldırım da seçim bürosu açılışında kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ederek, Eyyübiye’de rekor bir oyla Mehmet Kuş’a belediye başkanı yapacaklarına inandıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 09:50
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15