Beyazgül, Suruçlularla buluştu: Bunu yaşamak lazım!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ramazan ayı iftar programları kapsamında Suruçlularla aynı sofrada buluştu.

Beyazgül, Suruçlularla buluştu: Bunu yaşamak lazım!
banner38

Ramazan ayı boyunca Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde iftar programları düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bu kez Suruç'ta iftar yemeği düzenledi. İftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Yıldız, AK Parti Suruç İlçe Yönetimi, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
 BEYAZGÜL: RAMAZAN PAYLAŞMAKTIR

İftar öncesi konuşma yapan Beyazgül, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ramazan, kardeşlik, ikram ve birlik ayıdır. Sofralarımızın birbiri ile buluştuğu, insanlarımızın kardeş olduğu bir aydır. İslam topluluğunun tek bir sofrada bir aile gibi olduğu bir aydır. Dinimizin her emri bizim gönüllerimiz ve dünyamız içindir. Ama ramazanın kıymeti başkadır. Ramazanın gelişini gözlemlemek, ramazanın içerisinde o huzuru ve maneviyatı yaşamak ve sonunda bayramı yaşamak ayrı bir güzelliktir. Ramazanın bir özelliği de halden anlamaktır. Dünyada aç kalan insanların halinden anlamak için bunu yaşamak lazım. Rabbim bu ramazan ayında hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Ramazan ayımız mübarek olsun" dedi.

AK Parti il yönetim kurulu üyesi Mehmet Ali Eskiler de iftar programını düzenleyen Büyükşehir Belediyesi ve Beyazgül'e teşekkür etti.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 12:16
YORUMLAR
Bozan ÖZTEKİN
Bozan ÖZTEKİN - 5 ay Önce

Bu Mubarek Ay Hayırlarla Geldi Bir Aydır Hayırlarla Günlerdir İnşAllah Hayırlara Vesile Olur
Hepinize Hayırlı İftarlar Dilerim

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15