Baydilli çalışmalarını anlattı

AK Parti İl Danışma Meclisi Ekim ayı toplantısına Genel Başkan Yardımcısı Saadettin Aydın da katıldı.

Baydilli çalışmalarını anlattı
banner38

 

 

 

 

AK Parti İl Danışma Meclisi Ekim ayı toplantısı düzenlendi. GAP TEAM Konferans Salonunda düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına; AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Saadettin Aydın, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sait Kaya, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Eyyübiye Belediye Başkan Vekili İlhami Günbeği, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Aylık buluşmada Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçede yapılan hizmetler ve devam eden projelerle ilgili bilgi verdi. Konuşmasına 15 Temmuz hain darbe girişimiyle başlayan Başkan Metin Baydilli, “15 Temmuz gecesi Türkiye Cumhuriyeti eşi benzeri görülmemiş bir mücadele göstererek, Çanakkale’den sonra eşi benzeri görülmemiş bire mücadele verdi. Bu gösteriyor ki; Türkiye Cumhuriyeti istediği zaman tek yürek tek millet olarak Çanakkale’deki zaferin aynısını 15 Temmuz’da da gösterdi” dedi.

 

Toplantıda Genel Başkan Yardımcısı Saadettin Aydın ve AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de gündeme ve çalışmalarına dair birer konuşma yaptı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2016, 15:22
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15