AK Parti İl Başkanından 'beka' açıklaması

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız yaptığı açıklamada, "Aziz milletimiz çukur siyasetini, işgal siyasetini, bir beka meselesi gördü ve Şanlıurfa ve tüm Türkiye'de sandıklara, oylara ve AK Partimize sahip çıktı" dedi.

AK Parti İl Başkanından 'beka' açıklaması
banner38

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın düzenlediği teşkilat toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Yıldız buradaki açıklamasında vatandaşların sandıklara sahip çıktığını belirterek, "Seçimlerden önce gerekçeleriyle birlikte 31 Mart seçimlerinin neden beka meselesi olduğunu açıklıyorduk, bugün burada yeniden ifade ediyorum, aziz milletimiz çukur siyasetini, işgal siyasetini, bir beka meselesi gördü ve Şanlıurfa ve tüm Türkiye'de sandıklara, oylara ve AK Partimize sahip çıktı. Oynanan kirli siyasetin farkındaydı aziz hemşerilerim ve sandıklarla rekor oyla benzemez ittifakına dur dedi" sözlerine yer verdi.
 


Yıldız, Haliliye'deki vatandaşlara teşekkür ettiği konuşmasında, "Haliliye bir kez daha hizmet siyasetinden yana oldu, bir kez daha ak kadrolarla devam dedi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Biz 17 yıldır ne söz verdiysek yaptık. Şanlıurfa geneli verdiğimiz tüm sözleri halkımızla kolkola çevreye de duyarlı bir şekilde gerçekleştireceğiz" ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

YORUMLAR
urfalı
urfalı - 3 ay Önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'FETÖ'yü tam olarak kurumlarımızdan silemedik. Tek bir haini bile cezasız bırakmamak için çalışıyoruz' dedi. https://www.haberturk.com/cumhurbaskani-erdogan-dan-aciklamalar-2429311

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15