Aday Beyazgül: Önce gönülleri kazanacağız, sonra oyları

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. Aday Beyazgül, göreve geldiklerinde ilk hedeflerinin istisnasız tüm fertleriyle önce milletin gönlünü kazanmak olduğunu söyledi.

Aday Beyazgül: Önce gönülleri kazanacağız, sonra oyları

Gündüz çarşı, pazar sokak sokak, kapı kapı, ev ev dolaşarak hemen herkesin gönlünü fetheden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, gece de ev toplantılarına katılıp, geç saatlerde de seçim bürosundaki vatandaşlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor, varsa sorunları, talepleri ve önerilerini dinliyor.

 

"Halka hizmeti Hakk’a hizmet"

Hedeflerinin istisnasız tüm fertleriyle önce milletin gönlünü kazanmak, ardından sandıkta oyunu almak olduğunu belirten Aday Beyazgül, “31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etme çalışıyoruz. Görüyoruz ki, onlar bizi tanıyor ve seviyor. Bu durum da bizi sevindiriyor ve gelecek için umutlandırıyor. Seçim gecesi zaferi milletimizle paylaşacağız inşaallah. Sonrasında da yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. Dünyayı ve hayatımızı nasıl idrak ediyorsak, yaşadığımız şehrimize de öyle şekil veririz. Onun için önce varsa kendi yanlışlarımızı düzelteceğiz, en önemlisi de her işimizi istişareler sonucunda AK Partili Belediye Başkanı olarak, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilerek hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Kadın ve gençlerle fikir alışverişi

 

Aday Beyazgül, beraberinde İl Başkanı Bahattin Yıldız ile zaman zaman il binasında AK Parti Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile de bir araya gelerek seçim çalışmaları ile ilgili fikir alış verişinde bulunuyor.

 

Beyazgül ve Yıldız, Canpolat’ın Seçim bürosunda

 

Öte yandan gecenin sonunda AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat'ın seçim bürosunu ziyaret eden aday Beyazgül, oradaki vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

AJANS URFA

 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 13:15
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15