Abdullah Gül Şanlıurfa'ya geliyor!

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yakın arkadaşı olan eski milletvekili Faruk Bayrak'ın taziyesi için Şanlıurfa'ya gelmesi bekleniyor.

Abdullah Gül Şanlıurfa'ya geliyor!
banner53

AK Parti 22. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Faruk Bayrak'ın babası H. Hadi Bayrak tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Merhumun cenazesinin yarın kaldırılacağı bildirilken, Faruk Bayrak'ın yakın arkadaşı olan eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de taziye için kente gelmesi bekleniyor.

Gül ve yakın dostlarının yarın sabah uçakla İstanbul'dan Şanlıurfa'ya hareket edeceği ve saat 08.30'da kentte olacağı öğrenildi.

Gül'ün kente geldikten sonra Saluca Köyüne giderek önce cenazeye, sonrasında da Arıcı Taziye Evindeki taziyeye katılması bekleniyor.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 12:41
YORUMLAR
EYYÜBİYELİ
EYYÜBİYELİ - 1 ay Önce

GEL BEĞİM GEL SİYASETİN YÜZÜ SİZİNLE KAN BULACAK.

İlhami
İlhami - 1 ay Önce

Hoşgeldin safa geldin .memleket kimsenin babasinin tapulu malı deil.herkes her yere gider.kalleş diyen kendini rezil eder.

Merdo
Merdo - 1 ay Önce

Ali babaca nıda getir.yeni kadro yeni siyaset
Yok hamaset

Ekrem
Ekrem - 1 ay Önce

Abdullah babo gel bizi kurtar teyyo bizi mahfetti

Refah lı
Refah lı - 1 ay Önce

Merhum erbakan hocamızın partisini tayyip bölerken ümmet bölünmüyorda.abdullah gül ayrılinca mı ümmet bölünüyor.rezil rüsva olacaksınız.adil düzene dönün

Ali
Ali - 1 ay Önce

Ekonominin içine ettiler.eğitim içler acısı,yolsuzluk hırsızlık adam kayırma hele hele adalet perişan.rüşvetler havavda uçuşuyor.abdullah gül babacan bunlar düzeltebilirmi ? Emin değilim

Ibrahim Şahin
Ibrahim Şahin - 1 ay Önce

Gelmesin görmek istemiyorum kalleş herif

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15