Karakucak’tan Regaib Kandili mesajı

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi M.Cengiz Karakucak Regaib Kandili Mesajında, “Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum” dedi.

Karakucak’tan Regaib Kandili mesajı
banner53

Özel Metrolife Hastanesi Başhekimi M.Cengiz Karakucak Regaib Kandili Mesajı yayımladı. Karakucak mesajında şunları söyledi:

“Regaib Kandili ile başlayıp Kadir Gecesi ile sona eren üç aylar, Müslümanlar için manevi bir hasat mevsimidir. Müslümanlar arasında yardımlaşma, dayanışma, hayır ve iyilik duygularının artarak yoğunlaştığı kandil gecelerinde; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesini diliyorum. Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; insanların kalplerini yakınlaştıran, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, maneviyatımızın aydınlanmasına vesile olan özel ve güzel gecelerdir. Bu özel gecelerin, gönüllerimize huzur, insanlığa barış ve dünyaya adalet getirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfalı hemşerilerim olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyor, saygılar sunuyorum.”

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 12:51
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15