Başkan Yabir sınır bölgesindeki sağlık personellerini yalnız bırakmadı

Sağlık-Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Abdulkadir Yabir sınır bölgesinde görev yapan sağlık personellerini ziyaret etti.

Başkan Yabir sınır bölgesindeki sağlık personellerini yalnız bırakmadı
banner53

Barış Pınarı Harekatı’nın başlatıldığı Akçakale ve Ceylanpınar’da sağlık çalışanları görevlerini sürdürüyor.

Sağlık-Sen Başkanı Abdulkadir Yabir sağlık personellerini yalnız bırakmadı.Başkan Yabir, dün ve bugün Akçakale ve Ceylanpınar’a giderek sınır bölgesinde görev yapan sağlık ekiplerini ziyaret etti. Ziyaretine dair açıklamada bulunan Yabir, "Sağlık çalışanlarının bölgede büyük bir özveriyle çalıştığını ifade etti. Ayrıca Akçakale ve Ceylanpınar’a gelerek sağlık çalışanlarımızın ve Mehmetçiğimizin yanında bulunduk ve onların vatanları için verdiği mücadeleye şahit olduk. Ülkesi ve milleti için can veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ailelerine, silah arkadaşlarına ve milletimize sabır ve baş sağlığı diliyorum. Bu uğurda gazi olan Mehmetçiklerimize acil şifalar diliyor, minnet ve şükranlarımı iletiyorum. Bu hayati mücadeleye gözünü kırpmadan katılan sağlık ekiplerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

YORUMLAR
Urfa sevdalısı
Urfa sevdalısı - 3 gün Önce

Başkan A.Kadir YABİR’in bu onurlu davranışından dolayı biz sağlık camiasını yalnız bırakmadığı için canı gönülden teşekkür ederiz.

Sn.yabir sorunlara kulak ver
Sn.yabir sorunlara kulak ver - 3 gün Önce

Suriyedeki savaştan dolayı Hastanelerde personellerin izinleri ikinci bir emire kadar kaldırıldı.peki hoş güzelde normal savaş olmadan önce hastanelerde gerek idari personel olsun gerekse teknik personel olsun sağlık personeli olmadıkları gerekçesiyle fazla mesai almamak için çeşitli engeller çıkarılırken neden ikinci bir emire kadar izinlerimiz iptal ediliyor.madem sağlık personeli değiliz izin haklarımızı kullanmak istiyoruz.fazla mesaiye gelince sağlık personeli değiliz.ama izin kullanmaya gelince sağlık personeliyiz.lütfen bu adaletsizliğe kulak verin.

Sn.başkandan bir rica
Sn.başkandan bir rica - 3 gün Önce

Sn.başkan m.akif inan eğitim ve araştırma hastanesi teknik servise bağlı yerlerde kurban bayramından bu yana 20 kezdir nöber listeleri ile oynama yapıyorlar.teknik serviste çalışan adam yetersizken teknik serviste amir çok şöyle teknik servisten sorumlu müdür ve müdür yardımcısı teknik servis sorumlusu teknik servis şef ve şef yardımcısı iş yapan personelden çok amir bu uygulama acaba tüm hastanelerde mi böyle...

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15