Gazeteci Ali Leylak hastanelik oldu

DHA Büro Şefi Ali Leylak, çalıştığı esnada rahatsızlandı. Bir türlü kendine gelmeyen Leylak, baygın bir şekilde hastaneye sevk edildi.

Gazeteci Ali Leylak hastanelik oldu
banner38

Şanlıurfa'da 20 yılı aşkın bir süredir gazetecilik yapan ve binlerce önemli haberin altına imza atan Doğan Haber Ajansı (DHA) Şanlıurfa Büro Şefi Ali Leylak, bu kez kendisi haberlik oldu. 

Haber yazdığı 18.00 sıralarında aniden rahatsızlanan Leylak, olduğu yerde bayıldı. Çalışma arkadaşı Ömer Pınar tarafından bir türlü uyandılamayan genç gazeteci için 112 acil servis ekiplerinden ambulans istendi. Yaklaşık yarım saat boyunca şuuru kapalı kalan Leylak, acil servis ekiplerinin bürodaki müdahalesinin ardından güçlükle ayılırken, ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesine sevk edildi. 

Gazeteci Leylak, acil serviste 2 saat müşahede altında kaldıktan sonra taburcu edilirken, bünyesinin yoğun iş temposuna dayanamadığı için rahatsızlandığı anlaşıldı. Adeta ölümden dönen Leylak'ın sağlık kontrolleri ve tedavisi devam ediyor. 

Leylak ve ekibinin yoğun iş temposu özellikle Suriye'de savaş başladığından bu yana artarak devam ederken, 15 Temmuz Darbe Girişimi ve sonrası daha da yoğunluk yaşamaya başladı. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 21:12
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15