Tatlıses Kabe'ye gitmek istiyor

İbrahim Tatlıses, kendisine bir hayranı tarafından Kabe'den gönderilen fotoğrafı paylaşarak, "Yüce yaradan bir gün bana da nasip etsin" dedi.

Tatlıses Kabe'ye gitmek istiyor
banner38

İbrahim Tatlıses, bir hayranının kendisine Kabe'den gönderdiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşarak, takipçilerinin Cuma gününü de kutladı.

Ayrıca Tatlıses, paylaştığı bu fotoğrafın altına, "Yüce Yaradan bana Kabe'nin duvarlarına el sürmeyi nasip etsin" yorumunu düşerek, en büyük dileklerinden birini takipçileriyle paylaştı. 

TATLISES, KABE'YE GİTMEK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI
Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan İbrahim Tatlıses, yaklaşık 500 bin takipçisinin bulunduğu kişisel Instagram hesabı üzerinden, bir hayranının kendisine gönderdiği fotoğrafı paylaşarak hem hayranına teşekkür etti hem de bu fotoğraf aracılığıyla Kabe'ye gitmek istediğini belirtti.

Tatlıses fotoğrafın altına, "Bu fotoğrafı, bana Kabe'den bir hayranım göndermiş. Sizlerle paylaşmak istedim. Bu vesileyle mübarek Cuma'nızı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Bir dileğim daha var; Yüce Yaradan bana Kabe'nin duvarlarına el sürmeyi nasip etsin inşallah.. Amin" yorumunu yazdı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 14:27
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15