Urfa’nın tarihi sokaklarında yarışacaklar!

Şanlıurfa, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve bir çok ilden katılımın sağlandığı 2. Urfa Sokakları Dağ Bisikleti Yarışı, 13 Mayıs Pazar günü start alıyor.

Urfa’nın tarihi sokaklarında yarışacaklar!
banner38

30'a yakın ilden 200'e yakın sporcunun başvuru yaptığı ve kayıtları hala devam eden 2. Urfa Sokakları Dağ Bisikleti Yarışı, 13 Mayıs Pazar günü saat 09.00'da Balıklıgöl Platosundan start alacak. Tarihi Urfa sokaklarında toplamda 5 bin 830 metreden oluşacak yarışta, tüm kategoriler bazında toplam 25 bin lira para ödülü sahiplerini bulacak.

BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN DAVET
Pedal çevirecek tüm sporculara başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa'mıza sportif ve eğitim yönündeki aktiviteler çok yakışıyor. Bunun için eğitim buluşmalarına ve spor alanındaki organizasyonlara önem veriyoruz. Tüm ilçelerimizde yaptığımız spor kompleksleri ve kültür merkezlerinin vermiş olduğu olumlu gelişmeler aslında bizim doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Şimdi de önceki yıllarda düzenlediğimiz Urfa Sokakları Dağ Bisiklet Yarışı'nın devamı olan ikinci buluşmamızı düzenliyoruz. Pazar günü startını vereceğimiz yarışmaya tüm Şanlıurfa halkını davet ediyoruz” diyerek vatandaşları aktiviteye davet etti.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 13:51
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15