Urfalı tespihçi Acun Ilıcalı'ya seslendi: Beni O Ses'e çıkar

Şanlıurfalı Tespihçi Sıtkı Korkmaz'ın tek hayali O Ses Türkiye'ye çıkmak ve sesini duyurmak. Tespih imalat atölyesinde türküler söyleyen genç Urfalı, "Ben sesimi büyük yerlere duyurmayı istiyorum. Özellikle Acun Bey'in duymasını istiyorum. Kendisinden ricam, beni O Ses Türkiye'ye çıkarmasını çok istiyorum" dedi.

Urfalı tespihçi Acun Ilıcalı'ya seslendi: Beni O Ses'e çıkar
banner38

Şanlıurfa'da yaşayan 20 yaşındaki Sıtkı Korkmaz, küçüklüğünden beri tespih işiyle uğraşıyor. İmalat atölyesinde çalışan Sıtkı Korkmaz, burada hem zaman geçirmek adına hem de arkadaşlarının isteği ile türküler söylüyor.

Şarkı söylemeyi çok sevdiğini ifade eden 20 yaşında genç Urfalı, sesini Türkiye genelinde duyurmak istediğini ifade ediyor.

Tespih yaparken şarkılar söylediğini aktaran Tespihçi Sıtkı Korkmaz, özellikle O Ses Türkiye programına katılmayı istediğini belirterek, Acun Ilıcalı'dan yardım istedi. 

 

 

Genç Urfalı konuşmasında, "Tespih yaparken, arada arkadaşlar için şarkı söylüyorum. Şarkı söylemeyi çok seviyorum, tabi küçüklükten beridir baya bir söylüyorum arkadaş içinde. Ben sesimi büyük yerlere duyurmayı istiyorum. Özellikle Acun Bey'in duymasını istiyorum. Kendisinden ricam, beni O Ses Türkiye'ye çıkarmasını çok istiyorum. Daha önce de başvuru yaptım ama henüz bir cevap alamadım. 3 defa başvuru yaptım" sözlerine yer verdi.

 

 

İşte türküler de seslendiren Urfalı gencin açıklamaları:

Mustafa PAYIK/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 11:48
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15