Urfa Bediüzzaman'ı anmaya hazır!

Bediüzzaman Said Nursî vefatının 59. yıldönümünde Şanlıurfa'da anılacak.

Urfa Bediüzzaman'ı anmaya hazır!
banner38

Bediüzzaman Said Nursî vefatının 59. yıldönümü vesilesiyle Bediüzzaman Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı ve Yeni Asya Şanlıurfa temsilciği tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan konferansta anılacak.

ediüzzamana göre Hürriyet ve Adalet konulu konferans, 20 Nisan Cumartesi saat 20:00 da DSİ konferans salonunda yapılacak.

 


Bediüzzaman Vakfı Başkanı Ahmet Zorlu yaptığı açıklamada, Bediüzzaman Vakfı olarak 24 yıldan beri 23 Mart 1960 tarihinde Şanlıurfa da Misafir iken vefat eden Büyük İslam Alimi Bediüzzaman Said Nursi hazretlerinin vefatının 59.yılı dolayısıyla Bediüzzaman'ın fikirlerini geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla böyle bir konferansı düzenlediklerine dikkat çekti.

Zorlu, konferansa konuşmacı olarak Yeni Asya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Kazım Güleçyüz ve Yazı İşleri Müdürü İbrahim Özdabak'ın katılacağını söyledi.

Konferansla ilgili olarak şehrin muhtelif yerlerine afişler asılırken, led ekranlar, duvar afişleri ve el ilanları ile Şanlıurfa tam manasıyla Bediüzzamanı anmaya hazır hale geldi.

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15