Şanlıurfa'da Anneler Günü'nde konser var

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü etkinlikleri çerçevesinde Gülay Konseri düzenliyor. Başkan Nihat Çiftçi, Pazar akşamı saat 20.00'de Arkeoloji Müzesi önündeki alanda düzenlenecek konsere tüm kadınları davet etti.

Şanlıurfa'da Anneler Günü'nde konser var
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü'nde birbirinden farklı programlarla kadınları bir kez daha aynı çatı altında buluşturacak. Kadınlara yönelik programlar çerçevesinde yılın annesini belirleyen ve çeşitli buluşmalar gerçekleştirecek olan Büyükşehir Belediyesi, 13 Mayıs Pazar günü saat 20.00'de ise Arkeoloji Müzesi önünde Gülay Konseri düzenleyecek.

Konsere tüm Şanlıurfalı kadınları davet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Kadını ile birlikte gelişen bir Şanlıurfa özlemi içerisindeyiz" dedi.

 

"KADINLARA YÖNELİK POZİTİF UYGULAMALAR HIZ KAZANACAK"

Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlara yönelik pozitif uygulamaların giderek hız kazandığına dikkat çeken Başkan Çiftçi, "8 kadın destek merkezimizde kadınlarımızın gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşamda; hayatın içerisinde daha aktif olmalı için buluşmalar, mesleki eğitimler ve dönemsel olarak rehberlik hizmetleri veriyoruz. Bununla birlikte mikro kredi imkanı sağlıyor ve kadınlarımızın kendilerini daha da geliştirmelerini hedefliyoruz. Kadının önemini bilen bir Büyükşehir kadrosu olarak bir taraftan kadınlarımıza yönelik Hamarat Eller Çarşısını hayata kazandırdık diğer yandan yine kadınlarımızı gerek şehrimizin turistik bölgelerini gerekse diğer illeri gezmelerine olanak tanıyoruz. İşte tüm bunlar kadınlarımızın gelişimi için. Çünkü; biz kadını ile birlikte değişen ve gelişen bir Şanlıurfa hedefliyoruz. Tüm bu çerçevede yaklaşan Anneler Günü'müzde de tüm annelerimizin gününü kutluyor, buluşmalarımıza tüm kadınlarımızı davet ediyoruz" dedi.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 12:40
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15