Hem gülmeye hem ağlamaya hazır olun! Sezon açılıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu, 2016 - 2017 sezonuna 'Fehim Paşa Konağı' ve 'Keloğlan Uzaylılara Karşı ' oyunları ile 12 Kasım da başlıyor.

Hem gülmeye hem ağlamaya hazır olun! Sezon açılıyor
banner38

 

Sosyal belediyecilik kapsamında kültürel ve sanatsal hizmetlerini sürdüren büyükşehir belediyesi tiyatro ekibi, yaz sezonun ardından 7'den 70'e herkesi kapsayan yeni gösteriyle vatandaşlara hizmet verecek. Her Cumartesi günü saat 19.30'da Şair Nabi Kültür ve Konferans Salonunda, Turgut Özakman'ın yazdığı Hasan Ocakoğlu'nun yönettiği trajikomik olayların ele alındığı 'Fehim Paşa Konağı' oyunu vatandaşların beğenisine sunulacak.

Uzman Pedagoglar gözetiminde çocuklar için geliştirilen ve 19 Kasım 2016 Cumartesi saat 13.30'da Şair Nabi Kültür ve Konferans salonunda, Hasan Ocakoğlu'nun yazdığı, Ali Şekercioğlu'nunda yönettiği 'Keloğlan Uzaylılara Karşı' oyunu ise çocukların kültürel ve sanatsal yönden gelişimi için özel bir şekilde hazırlandı.

Sezon açılışı öncesi tiyatro ekibi, prova gösterimini Harran üniversitesi Osman Bey Kampüsü Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda, öğrencilere sergiledi. Keyifli anların yaşandığını söyleyen öğrenciler, büyükşehir belediyesinin bu tür sanatsal ve kültürel faaliyetleri gerçekleştirmesinden dolayı tebrik ettiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 15:09
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15