Haydi Şanlıurfalılar oy kullanmaya!

Türkiye Lezzet Ödülleri kapsamında web sitesi üzerinden yapılan oylama ile pek çok kategoride isim ve şehirler yarışırken, Şanlıurfa "En iyi gastronomi şehri"ne aday olarak belirlenen 8 il arasında birinci seçilmek için yarışıyor.

Haydi Şanlıurfalılar oy kullanmaya!
banner38

Türkiye Lezzet Ödülleri yarışması başladı.

Tüm Restorantlar Lokantalar ve tedarikçiler Derneği (TÜRES) Türkiye'nin en iyi lezzetlerini seçiyor. Bu kapsamda "Türkiye Lezzet Ödülleri" adı altında en iyileri seçmek için çok sayıda katerogide oluşan halk oylaması süreci başlatıldı.

Şahıs, marka, kuruluş, program ve kentlerin belirlenerek listelendiği yarışmada Şanlıurfa "En iyi gastronomi şehri" kategorisinde 8 ilin arasında yer aldı. Komşu kent Gaziantep başta olmak üzere Adana, Konya, Hatay, Kayseri, Bursa ve Rize ile yarışan Şanlıurfa şuan için yalnızca 500'den fazla oy kullanıldı. %14. 55 oranında kullanılan oylarla Şanlıurfa 2. sırada yer alırken, Gaziantep ise aldığı 2 binden fazla oy ile ilk sırada bulanıyor. 

Şanlıurfa tanıtımında önemli rol oynayacak olan yarışmada oy kullanma işlemi 30 Nisan 2017 tarihinde sona erecek.

 

Oy kullanma işlemi //www.turkiyelezzetodulleri.com/ adresi üzerinden yapılıyor. 

Sizde Şanlıurfa'nın değerlerine sahip çıkmak adına oy kullanıp, twitter hesabınızdan paylaşarak tanıtım yapıp, Şanlıurfa'nın oy sıralamasında hak ettiği yere gelmesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Özlem KOÇHAN/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 09:46
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15