"Göbeklitepe'de taş işçiliği" projesinin hikayesi kitapta anlatıldı

“Dünyanın En Eski Tapınağı Göbeklitepe’de Taş İşçiliği” projesinin hikayesi, “Gelecek Turizmde”nin 10’uncu yılı anısına yayınlanan “10 Yıl, 10 Şehir, 10 Hikaye” kitabında anlatıldı.

banner38

 

 

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile Anadolu Efes ortaklığında sürdürülebilir turizm projeleri ile yerel kalkınmaya destek olan “Gelecek Turizmde”nin 10’uncu yılı anısına yayınlanan “10 Yıl, 10 Şehir, 10 Hikaye” kitabı, okurlarla buluştu.

 

Türkiye’nin en uzun soluklu kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Gelecek Turizmde ile Şanlıurfa’da desteklenen “Dünyanın En Eski Tapınağı Göbeklitepe’de Taş İşçiliği” projesinin hikayesi, proje sorumluları tarafından anlatıldı.

 

Mustafa Seven’in fotoğraflarıyla renklenen “10 Yıl 10 Şehir 10 Hikaye” adlı kitapta Saffet Emre Tonguç da proje ile ilgili izlenimlerini paylaştı.

 

Tonguç projeye dair izlenimlerini şöyle özetledi; “Şanlıurfa, sadece Türkiye’nin hazinesi değil, dünyanın en önemli yerleşimlerinden biri. Bu projeyle yeniden can buluyor.”

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 09:52
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15