‘Geleneksel Çarşamba Söyleşileri’ başladı

Harran Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu bünyesinde öğrencilerine yönelik “Geleneksel Çarşamba Söyleşileri” düzenleniyor.

‘Geleneksel Çarşamba Söyleşileri’ başladı
banner38

Geleneksel Çarşamba Söyleşileri’nin ilki geçtiğimiz günlerde “Renklerin Birbirini Kıskandığı Ülke: Hindistan” ismi ile düzenlendi. Söyleşi, Fotoğraf Sanatçısı Abdullah Rezak Elçi’nin sunumuyla gerçekleştirildi. Elçi, 1 ay süren Hindistan seyahatinde edindiği izlenimlerini Turist Rehberliği Bölümü öğrencileriyle paylaşarak, Hindistan’da çektiği fotoğraf ve videolar ile sunumunu tamamladı.

 

 

İkinci söyleşide Doç. Dr. Ali Rıza Öztürkmen, “GAP’ın Tarım ve Turizm Potansiyeli” konularını sundu. Okul Müdürü Doç. Dr. Öztürkmen burada yaptığı konuşmada “Bu söyleşiler bölgesel, ulusal çapta, kültür, sanat, turizm ve tarih konularını içerecektir. Bu periyodik söyleşiler istekli tüm öğrencilerimize açıktır. Her pazartesi proğram duyurularak, 1 saatlik söyleşi gerçekleştirilecektir. 2 haftadır başladığımız bu etkinlik Merkezi Derslik Amfisinde oldukça ilgi toplamıştır. Tüm öğrencilerimize açık olan bu etkinliğimize daha ilginç konu ve konuklarla devam edeceğiz. Üniversiteli olmanın ayrıcalığını yaşamak isteyen tüm öğrencilerimiz Üniversitemizde yoğun olarak devam eden tüm etkinlik, toplantı ve kongreleri takip etmelidir. Yeni eğitim – öğretim döneminde artan bu etkinlikler tüm hemşerilerimize açık olup, üniversitemiz web sayfasında takip ederek, katılabilirsiniz bekliyoruz” dedi.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 12:07
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15