Bir destek daha! Göbeklitepe için bakın ne yaptı?

Şanlıurfa'da bulunan ve dünya tarihine ışık tutan Göbeklitepe, her platformdan destek görmeye devam ediyor. Dergi, film, dizi derken, bu kez destek dünyaca tanınan bir markadan geldi.

Bir destek daha! Göbeklitepe için bakın ne yaptı?
banner38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2019 yılını Göbeklitepe Yılı olarak ilan etmesinin ardından tanıtım için kollar sıvandı.
 Belediyeler, turizm şirketleri ve Bakanlık hummalı bir çalışma yürütürken esnaf da destek için Göbeklitepe görsellerini kullanmaya başladı. Göbeklitepe, hemen hemen her platformdan gerek tanıtım, gerekse de reklam ile destek ile destek gördü.

'Tarihin Sıfır Noktası'nı tüm dünyaya tanıtmak amacıyla bu kez bir giyim markasından destek geldi. Dünyanın dört bir yanında satış yapan LC Waikiki, Göbeklitepe yazılı ve baskıtişörtler tasarladı.
 ÇEŞİT ÇEŞİT TİŞÖRTLER 

Hem siyah hem de beyaz renkte tasarlanan tişörtler, görenlerin beğenisini topladı. Dergi, reklam, film, dizi derken LC Waikiki'den gelen destek ise Şanlıurfalılardan alkış aldı.
 Dünyaca tanınan markanın yaz için tişörtlerinde Göbeklitepe'ye yer vermesini takdir eden vatandaşlar, diğer markalardan da aynı reklamı beklediklerini kaydetti.

Özlem DİKMEN-BİHA

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 09:37
YORUMLAR
lidar
lidar - 2 ay Önce

göbeklitepe kazısı yapmadan önce lidar köyü

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15