Belediye personeline 'Kurum Kimliği' semineri

Karaköprü Belediyesi bünyesinde çalışan personele Harran Üniversitesi Sosyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Şevket Ökten tarafından 'Kurum Kimliği ve Aidiyet' konulu seminer verildi.

Belediye personeline 'Kurum Kimliği' semineri
banner38

Karaköprü Belediyesi'nin aylık personel toplantısında belediye bünyesinde çalışan personelin performansının ve kurumsal aidiyetinin artırılması için seminer ve eğitim çalışması yapıldı. Harran Üniversitesi Sosyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Şevket Ökten tarafından verilen seminerde, personele kurum kimliği, kurum imajının artırılması ve aidiyet konularında eğitim verildi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personelin katıldığı toplantıda Doç. Dr. Şevket Ökten, kişinin kendi kimliğinin yanı sıra kurumsal kimliğinin de önemli olduğuna dikkat çekerek herkesin dışarıda veya iş yerinde çalıştığı kurumu yansıttığını ifade etti. Belediye personelinin vatandaşlara karşı gösterdiği ilgi ve hoşgörünün belediyenin imajına önemli ölçüde etki edeceğinin altını çizen Ökten, en alt kademeden en üste kadar tüm personelin buna dikkat etmesi gerektiğini dile getirdi.

Seminer sonrası açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, rutin olarak yaptıkları personel toplantılarında kurum içerisindeki eksikliklerini ve personelin daha iyi hizmet vermesi için yapılabilecekleri konuştuklarını kaydederek, bu ayki toplantıda da Doç. Dr. Şevket Ökten'in belediye personeline kurum kültürünü anlattığını söyledi. 

Baydilli, belediye bünyesinde çalışan personelden yaptıkları işe önem göstermelerini ve sorunları en kısa sürede çözmelerini istedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2016, 13:55
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15