Baydilli, 27 projesini açıkladı! İşte detaylar

Karaköprü Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Baydilli, bugün düzenlene toplantıda gerçekleştirmeyi planladığı projeleri anlattı. Baydilli, "Sandıktan güçlü bir şekilde çıktıktan sonra yeni bir heyecan ve ruh ile yeniden bismillah diyerek hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu projelerimiz Karaköprü’ye değer katacak projeler" dedi.

Baydilli, 27 projesini açıkladı! İşte detaylar
banner53

Karaköprü Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Baydilli, bugün bir basın açıklaması düzenleyerek gerçekleştirmeyi planladığı projeleri anlattı.

Bir otelde düzenlenen toplantıya  AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Şalnıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Karaköprü Belediyesi İlçe Başkanı Sait Ağan, Karaköprü Belediyesi Melis Üyeleri, meclis üye adayları ve partililer katıldı.

Program, katılımcıların selamlama ve Baydilli'ye destek konuşmalarıyla başladı. Daha sonra Baydilli, ilçede gerçekleştirmeyi düşündüğü projeleri, sunum eşliğinde katılımcılara aktardı.

BAYDİLLİ: ÇOK ÇALIŞTIK, YORULDUK, ÜRETTİK!

Karaköprü için yapılan çalışmaların ilçenin gelişimine ve büyümesine büyük katkı sunduğunu kaydeden Baydilli, "Biz bu yola gönül belediyeciliği desturuyla çıktık ve bu doğrultuda hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizim AK Parti  olarak bu seçimde sloganımız 'memleket işi, gönül işi' oldu. Bu öylesine bir slogan değildir. Bu slogan 1994 yılında İstanbul’da başlayan belediyeciliğin bir sonucudur. Biz de AK Parti Belediyeleri olarak yol, park elbette yapılır ama önemli olan gönülleri inşa etmektir diyoruz. Her geçen gün büyüyen ülkemizde öncelikle vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermek ve bugünden sonra Karaköprümüzün bugün itibariyle ulaşan 195 bin 500'lük nüfusuna emin olun çok çalıştık, yorulduk, ürettik ve üretmeye devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

'GÖNÜL VERMEDEN, HİZMET VERİLMEZ'

Tekrar başkanlığa gelmesi halinde hizmetlerine ara vermeden devam edeceğini söyleyen Baydilli, "Sandıktan güçlü bir şekilde çıktıktan sonra yeni bir heyecan ve ruh ile yeniden bismillah diyerek hizmetlerimize devam edeceğiz. Bu projelerimiz Karaköprü’ye değer katacak projeler. Bu projelerimizle birlikte asil belediyemizle yol, yeşil alan ve tüm diğer hizmetlerimizle, ekiplerimizle seferber olacağız. Biz tevazu, samimiyet ve  gayretle çalışıyoruz. Memleket işi gönül işi ile aşina ediliyoruz. Çünkü gönül vermeden hizmet verilmez" diye konuştu.

KARAKÖPRÜ'NÜN BORCU NE KADAR?

Karaköprü Belediyesine ait net borcu açıklayan Baydilli, "Karaköprü Belediyesinin şükürler olsun çok bir borcu yok. Karaköprü'nün 10 milyon TL borcu var. O da çok büyük bir para değil Karaköprü için" diyerek sözlerine son verdi.

İşte Baydilli'nin hayata geçirmeyi planladığı projeler:

Karaköprü Yaşam Merkezi (AVM, 30 metrelik bir kule, 80 yataklı otel)

Millet Kıraathanesi

Gençlik ve Spor merkezi

Karaköprü Spor Kompleksi

Kadın Yaşam Merkezi

Meydan Projesi

El-Battani Bilim Merkezi

Taş Han

Yerel Basın ve İletişim Merkezi

Orman Okulu

Masal Park

Mesire Alanı

Hobi Bahçeleri

Millet Kıraathanesi

Okuma Evleri

Halk Eczanesi

Macera Parkuru

Sanat Sokağı

Engelsiz Park

Engelsiz Taksi

Tasavvuf Müzesi

Narlıkuyu Semt Pazarı

Doğukent Semt Pazarı

Konuşan Banklar

Çeşmeler

Lunapark

Halk Ekmek

Özlem DİKMEN/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:59
YORUMLAR
EYVAH
EYVAH - 6 ay Önce

EYVAHKİ NE EYVAH KARAKÖPRÜ YANDI HAZIRLANIN SATIŞA ÇIKIYORSUNUZ. MADEM O KADAR PROJEN VARDI BUNLARDAN BİTANESINI NEDEN GERÇEKLEŞTİRMEDIN ONU MERAK ETMEKTEYIZ KARAR VERİLDİ --DÜRÜST YÖNETİM ESSUM BAŞKAN #DEĞİŞTİR

Vah vah
Vah vah - 6 ay Önce

Mübarek olsun essun sana beraber yönetim hasret kaldın

Köprülü
Köprülü - 6 ay Önce

3 yıl neeye yetmedi de yapamadınız?

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15