AK Parti Urfa Milletvekili aday adayından 'Ramazan' mesajı

Mehmet Günak, Ramazan Ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında "Sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörü eksik olmasın" temennisinde bulundu.

AK Parti Urfa Milletvekili aday adayından 'Ramazan' mesajı
banner38

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mehmet Günak, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Günak, mesajında 11 ayın sultanı Ramazan Ayı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, tüm vatandaşların Ramazanını kutladı.

Birlik ve beraberliğin pekişmesi açısından Ramazan Ayı'nın bir fırsat olduğunu aktaran Günak, "Toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, hoşgörü, sevgi ve merhametin bol olduğu mübarek Ramazan Ayı fırsat bilinerek yapılan ibadetler, ihtiyaç sahiplerine uzatılan yardım elleri, iftarlar ve sahurlar sayesinde ortak duygular yaşamaktayız. Bolluğun, bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın ve hoşgörünün arttığı mübarek Ramazan Ayı içinde bulunduğumuz nimetlerin ve lütufların farkına varabilmemiz için en uygun zamandır. Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörü eksik olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Ayı’nı kutlar, bu ayın hepimize bolluk, bereket ve huzur getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 07:38
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15