Vali Tuna Harranlı kanaat önderleriyle buluştu

Harranlı kanaat önderleriyle bir araya gelen Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Vali Tuna Harranlı kanaat önderleriyle buluştu
banner38

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; belirli aralıklarla gerçekleştirdiği kanaat önderleri toplantısında son olarak Harranlı kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Valilik'ten yapılan açıklamaya göre Şanlıurfa Polisevinde gerçekleştirilen toplantıya Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ile birlikte; Harran kaymakamı Temel Ayca, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ve Harranlı çok sayıda kanaat önderi katıldı.

Birlikte yenen öğle yemeğinde gerçekleşen toplantı öncesinde bir konuşma gerçekleştiren Vali Tuna; toplantıya katılma nezaketi gösteren kanaat önderlerine teşekkür etti.

 

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

 

Konuşmasının devamında Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiği belirten Vali Tuna: “Hepimizin yaşadığı bir takım yerel sorunlar olabilir. Birbirimize karşı kırgınlıklarımız, küskünlüklerimiz olabilir. Bunların hiçbiri bizim ülke olarak gittiğimiz yolda duruşumuzu değiştiremez. Bu ülke için, milletin selameti için her türlü fedakârlığa hazır olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet büyüklerimizin gösterdiği hedef doğrultusunda yanlarında kalabilmek ve devletin bekası için bu topraklarda güçlü olmak ve çok çalışmak zorundayız. Bunun için de birlik ve beraberliğe, birbirimize destek olmaya ihtiyacımız var” dedi.

Genele bakıldığı zaman Türkiye’nin geldiği noktanın geçmiş dönemlerle kıyaslanamayacak kadar ileri düzeylerde olduğunu sözlerine ekleyen Vali Tuna; bundan sonra ise gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakmak için çabalayacaklarını kaydetti.

Her türlü sıkıntılarında devlet olarak Harranlıların yanında olacaklarını ifade ederek konuşmasına devam eden Vali Tuna;  Harran’da vatandaşların devletin yanında durarak huzur ortamının korunmasına yardımcı olmalarından dolayı teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardındansa Harranlı kanaat önderlerinin talepleri alındı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2017, 14:26
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15