Canpolat’tan yollar için talimat!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerdeki ihtiyaçları yerinde tespit ediyor. İkiağız ve Uzunköy kırsal Mahallelerini ziyaret eden Canpolat, mahalle içi yolların yapılması için talimatlar verdi.

Canpolat’tan yollar için talimat!
banner53

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerin ihtiyaçlarını da yerinde tespit ediyor. Haftasonu mesaisini kırsal mahallelerdeki ihtiyaçları yerinde tespit ederek geçiren Canpolat, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Aynıberk ile birlikte ilk olarak İkiağız kırsal Mahallesine gitti.

Mahalle sakinler ile bir araya gelerek, talep ve ihtiyaçları yerinde tespit eden Canpolat, bozuk yolların bir an önce yapılması yönünde de talimatlar verdi. Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Canpolat, “Seçim çalışmalarımızda da gördük, mahallelerimizin birçoğunda yol ile ilgili problemler var. Hem köylerimizi geziyoruz hem de Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Şuanda İkiağız Mahallemizdeyiz. Mahallemizin yollarını yeniden yapılması ile ilgili talimatlarımızı verdik. İnşallah, pazartesi sabah itibari ile çalışmalar başlayacak” diye konuştu.
 


İlçe Başkanı Aksu da, “İkiağız Mahallemizdeyiz. Buradaki yolların durumunu başkanımız yerinde gördü ve talimatlarını verdi” ifadelerini kullandı.

Canpolat, beraberindekiler ile birlikte daha sonra Uzunköy kırsal Mahallesine geçti. Burada Mahalle Muhtarı İsa Demirkır ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Canpolat, incelediği mahalle içi yolların yapılması yönünde talimatlar verdi. Başkan Canpolat, ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini ifade ederek, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uzunköy Mahallemizdeyiz. Mahalle içindeki yollar uzun süreden beri bozuk. Biz seçimden önce de buraya uğradık. Mahalle sakinlerimize inşallah seçimden sonra yol çalışmalarımız buradan başlayacak sözünü verdik. Sözümüzü tutuyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüz, buradan yol yapım çalışmalarına başlayacak.”

Mahalle Muhtarı Demirkır ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bozuk yolları yapılması için talimatlar veren Canpolat’a teşekkür ettiğini söyledi.

Canpolat, ziyaretlerinin ardından mahalleden ayrıldı.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 10:56
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Sn.başkan dağ eteği yolu ne zaman bitirilecek.fakıbaba bu araziyi imara aç anda şunu ifade etmiş ti Benin hemşehrim Şehircilik anlayışımı burada göreceklerdir.

Hanif ÖNCÜ
Hanif ÖNCÜ - 6 ay Önce

Sayın başkan SARIŞEYH Mahallesine (köyü) de bir uğrasanız sorunlarımızı yerinde görseniz çok memnun oluruz. Bir önceki dönemde bizim köy belediyeden en ufak bir hizmet alamadı, zaten hep belli yerlere çalışıldı. İnşAllah bu dönem bizde hizmet almış oluruz, köy içi yolları yapılmamış, kışın çamurdan geçilmiyor, çöp konteynerleri yok, içme suyu deposu bakımsızlıktan pislik yuvasına dönmüş hastalık saçıyor.

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15