Canpolat'tan turizm atağı! Ankara'da görüştü

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ile birlikte, turizm konusundaki taleplerini Ankara'daki yetkililere iletti.

Canpolat'tan turizm atağı! Ankara'da görüştü
banner38

31 Yerel Seçimlerinin ardından AK Partili vekiller ve belediye başkanlarından oluşan heyet dün Ankara'da bazı temaslarda bulunmuştu.

Bu temaslar kapsamında Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat da ilçenin turizm konusundaki taleplerini iletmek üzere bazı görüşmeler yaptı. 
 


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan ile birlikte, Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Murat Demirören’i ziyaret eden Canpolat, burada Haliliye için talep ettikleri konuları proje halinde sundu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Canpolat, şunları söyledi:

"TBMM İdare Amirimiz Şanlıurfa Milletvekilimiz Sn. Halil Özcan ile birlikte Haliliye’mizin Turizm ilçesi olması için ilk adımı attık. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Sn. Murat Demirören’i ziyaret ederek konuyla ilgili talebimiz proje halinde ilettik."

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 09:25
YORUMLAR
bozan ÖZTEKİN
bozan ÖZTEKİN - 3 ay Önce

Şanlıurfamız Şanıyla Şanlıdır 31 Martta Gene Şanlıurfa şanlılığını Gösterdi 12 Tane İlçe Belediye Başkanlığını ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanlığını Alarak Memleketin Gururu Oldu Şanlıurfa Hizmetin En İyisine layık Yatırımların En İyisine Layık bir Turizm Şehridir Urfam Her Güzel Şeye Layıktır Şanlıurfama bir Bakan Verilmesi Lazım Şanlıurfamın Hakkıdır ve Selam

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15