Canpolat: A’dan Z’ye vatandaşlarımızın emrindedir

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemek amacıyla yürüttüğü mahalle gezileri programları kapsamında Ahmet Yesevi Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Canpolat: A’dan Z’ye vatandaşlarımızın emrindedir
banner38

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların öneri ve taleplerini birinci ağızdan dinlemek amacıyla gerçekleştirdiği mahalle gezilerine, Ahmet Yesevi Mahallesi ile devam etti. Mahalle sakinleri ile görüşerek, sohbet eden Canpolat, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek ilgili birimlere talimatlar verdi. Mahallelerde yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyen Canpolat, çalışmalara ilişkin teknik ekipten bilgiler aldı.

‘HEDEFİMİZ VATANDAŞLARIMIZLA İÇ İÇE OLMAK’
İncelemelere ilişkin açıklamalarda bulunan Canpolat, vatandaşlarla buluşmaya devam edeceklerini, kapılarını çalmaya devam edeceklerini belirterek, şunları söyledi: “Ahmet Yesevi Mahallemizin sokaklarını geziyoruz. Burada Çevre Koruma ve Kontrol ile Fen İşleri Müdürlüklerimize bağlı ekiplerimizle birlikte mahallemizdeki, sokaklarımızdaki, caddelerimizdeki eksikleri gidermek adına arkadaşlarımızla burada çalışma içerisindeyiz. Gerekli talimatları verdik. Amacımız, hedefimiz vatandaşlarımızla iç içe olmak, halkla iç içe olmak ve aynı zamanda da iş ve işlemler açısından yapılan çalışmaları mahallinde görmek ve anında talimat verip gerekeni yapmaktır. Bu manada halkımız ilgisi, alakası ve en önemlisi bize olan güveni ve desteği çok büyük. Bizde inşallah onları mahcup etmeyeceğiz. Haliliye Belediyemizin tüm ekipleri, personelleri A’dan Z’ye vatandaşlarımızın emrindedir. Var gücümüzle canla başla çalışmaya devam ediyoruz.”

 


 

Öte yandan Canpolat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte, Açıksu Caddesinde çeşitli incelemelerde bulundu. Canpolat, temaslarının ardından mahalleden ayrıldı.

BİHA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15