Canpolat: 28 araçla mücadele ediyoruz!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, haşere ve sinekle mücadele eden Haliliye Belediyesi İlaçlama Birimi çalışanları ile bir araya geldi. Çalışmalar ile ilgili bilgi alan Canpolat, ilaçlama filosunu arttırdıklarını ifade ederek, “Hem kırsala hem de merkezdeki ilaçlama çalışmalarının daha seri ve daha çabuk yapılabilmesi adına yaklaşık 28 araçlık bir filo oluşturduk” dedi.

Canpolat: 28 araçla mücadele ediyoruz!
banner38

Haliliye İlçesinde haşere ve sinekle mücadele çalışmalarını devam ettiren Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı İlaçlama Birimi çalışanları, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Mehmet Açanal ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Dişli’nin de yer aldığı görüşmede, Canpolat işçiler ile sohbet etti.
 


Çalışmalara ilişkin bilgiler de alan Canpolat, vatandaşların huzuru ve mutluluğu için çalıştıklarını ifade etti. İlaçlamada da, araç sayısını arttırdıklarının altını çizen Canpolat, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ilaçlama ekibimiz ile birlikteyiz. Haliliye Belediyemizin diğer personelleri gibi gece, gündüz durmadan mücadele ediyorlar. Amaçları, hedefleri, ilk günden itibaren, bizim de göreve geldiğimiz günden itibaren gündüzleri larva ve haşere ile mücadele akşamları ise pülverizatör ve ULV cihazları ile sahada, sinekle mücadele çalışmaları yapmakta. Bu hususta, ilaçlama ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor ve hatta son günlerde yaptığımız görüşmeler ve gelen talepler doğrultusunda sayımızı arttırdık. Hem kırsala hem de merkezdeki ilaçlama çalışmalarının daha seri ve daha çabuk yapılabilmesi adına yaklaşık 28 araçlık bir filo oluşturduk. Bunlar sayıları artaraktan sahada olacaklar. İnşallah, Haliliye Belediyesi olarak sahada topyekun, vatandaşlarımızın mutluluğu için huzuru için mücadelemiz devam ettiği gibi ilaçlama olarak da her zaman olduğu gibi en iyisi Haliliye İlçesi, Haliliye Belediyesi olarak vatandaşlarımızın huzuruna çıkacağız. İlgili şeflerimiz, koordinatörlerimiz sahayı gezmekte. İlgili yerlere anında müdahale edilmekte. Bir program cetveli çerçevesinde de, tüm mahallelerimizin ilaçlamaları yapılacaktır.”
 


Canpolat, açıklamalarının ardından alandan ayrıldı.

Öte yandan İlaçlama Birimi ekipler; 1 ATV motor, 2 holder, 4 mistblower, 5 elektrikli motosiklet, 16 ULV cihazı ve 40 personel ile çalışmalarını yürütmekte.

AJANS URFA

YORUMLAR
HALİL
HALİL - 2 ay Önce

FEVZİ AMCAYI ARIYORUZ. ETRAF ÇÖPLERDEN GEÇİLMİYOR. HER TARAF PİSLİK İÇİNDE. HAŞERE SİNEK DESEN DOLU DOLU. REKLAMLARA GELİNCE TAM REKLAM YAPILIYOR. NE SAHADA OLAN VAR NE TAKİP EDEN VAR. HİZMET SIFIR. MÜSTEHAKIMIZ.

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15