Urfalılara müjde! Bir pazar daha açıldı

Karaköprü Belediyesi'nin Akpiyar Mahallesine kazandırdığı semt pazarının açılışı, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli tarafından gerçekleştirilerek hizmete sunuldu.

Urfalılara müjde! Bir pazar daha açıldı
banner53

Karaköprü ilçesi Akpiyar Mahallesinde vatandaşların semt pazarı talebi üzerine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla mahalleye yeni semt pazarı kazandırıldı.
 Yapımı tamamlanan ve çarşamba günleri hizmet verecek olan semt pazarının açılışını Baydilli gerçekleştirerek vatandaşların hizmetine sundu. Açılışta Baydilli'nin yanı sıra belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, Akpiyar Mahalle Muhtarı, Karaköprü Pazarcılar Dernek Başkanı ve vatandaşlar hazır bulundu.

Açılışta bir konuşma yapan Baydilli, Karaköprü Belediyesi olarak vatandaşların taleplerine kulak vererek ilçeye hizmete devam ettiklerini dile getirdi.
 Baydilli şöyle konuştu: "Karaköprü ilçemizi daha güzel bir hale getirmek için tüm ekiplerimizle birlikte koşturup mücadele ediyoruz. Akpiyar mahallemizde vatandaşlarımızın bizden semt pazarı talebi vardı. Biz de bu pazarın yapımını tamamladık ve bugün hizmete açıyoruz. Ben bu semt pazarımızın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Karaköprü'müze hizmetin en iyisini getirmek için çalışmaya devam edeceğiz."

Baydilli, pazar açılışının ardından pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinlerken, pazar esnafına etiket hediye edip tezgahlarda etiket bulundurmaları konusunda uyardı.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 09:53
YORUMLAR
Baran CAN
Baran CAN - 4 hafta Önce

Bütün hizmet ve projelerini vatandaşın ve mahallenin ihtiyaçlarına göre üreten syn metin BAYDİLLİ Başkanımıza teşekkür ediyoruz, bu pazar yeri mahalle sakinleri için zaruru bir ihtiyaçtı, o da oldu, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun.

Ali baba ????
Ali baba ???? - 4 hafta Önce

Umarım Ali baba mahallesine de bir pazaryeri kısa zamanda kurulur zira Sokak aralarında hala pazar kurulmakta bir de narlı heykel ile yeni kavşak arasındaki yol çok kötü kaldırımlar dökük yol bozuk

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15