Urfa tek yürek oldu: Yılanın başını ezeceğiz!

Şanlıurfa’da binlerce kişi terörü lanetlemek için bir yürüyüş gerçekleştirdi. Burada açıklama yapan Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, "Bugün tüm Türkiye’de, hep birlikte bunu ilan ediyoruz ki; bizlere bu acıları yaşatan yılan başlarını da günü gelince ezeceğiz" dedi.

Urfa tek yürek oldu: Yılanın başını ezeceğiz!
banner53

Şanlıurfa’daki sivil toplum kuruluşları tarafından organize edilen “Teröre lanet, kardeşliğe davet” adı verilen yürüyüşe, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları ve binlerce vatandaş katıldı.

Burada, bir basın açıklaması okuyan Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, “Ülkemizin terörle mücadeledeki kararlı tutumu nedeniyle tükenme noktasına gelen PKK terör örgütü, artık militan temin edemez hale gelmiş, kandırarak veya zorla dağa çıkardıkları çocukların, gençlerin annelerinin bedduaları karşısında ne yapacağını şaşırmıştır. Bu vesileyle Diyarbakır’da ortaya koydukları direnişle destan yazan analarımızın yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.
 Hür ve bağımsız devlet anlayışımızı kıyamete kadar yaşatacağımızı, istikbalimize kasteden herkes çok acı şekilde öğrenmiştir. Türküyle, Kürdüyle, Arabıyla, Lazı, Zazası, Çerkezi, Boşnağı ile aynı manevi hassasiyetlere sahip olan milletimiz, ay yıldızlı al bayrağımızın altında tek yumruk olmuş, kutsal vatan toprağımız, hürriyet ve bağımsızlığımız için her türlü fedakârlığı göstermiş, bu uğurda gerekirse canını vererek şehadet mertebesine ulaşmayı şereflerin en yücesi olarak bilmiştir.

Aziz milletimizin kahramanlığı, cesareti ve birlik beraberliği karşısında giriştikleri her kalkışmada büyük bir yenilgi yaşayanların, son kırk yıldır terör örgütleri vasıtasıyla bu emellerine ulaşmak için büyük bir çaba içinde olduklarını çok iyi biliyoruz. Yanıbaşımızdaki ülkeleri aynı terör örgütleri vasıtasıyla cehenneme çevirip, milyonlarca insanın geleceğini karartanlar, önceki gün yine terör örgütleri vasıtasıyla Diyarbakır Kulp ilçesinde gerçekleştirdikleri bombalı saldırıyla 7 kardeşimizi vahşice katletmiştir!
 Ülkemizin terörle mücadeledeki kararlı tutumu nedeniyle tükenme noktasına gelen PKK terör örgütü, artık militan temin edemez hale gelmiş, kandırarak veya zorla dağa çıkardıkları çocukların, gençlerin annelerinin bedduaları karşısında ne yapacağını şaşırmıştır. Bu vesileyle Diyarbakır’da ortaya koydukları direnişle destan yazan analarımızın yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Tükenme noktasına gelen hain terör örgütü, gerçekleştirdiği kalleş saldırılarla, kurduğu pusularla moral bulmaya çalışmakta, kandan beslenmeye devam etmek istemektedir.

Ancak, aziz milletimiz herşeyin farkındadır. Birlik beraberliğimiz, bağımsızlığımız, özgürlüğümüz ve istikbalimize kasteden, Amerika başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinin desteğiyle kan döken PKK, YPG, DEAŞ terör örgütleri gibi milletimizin manevi hassasiyetlerini suiistimal ederek efendilerine hizmet eden FETÖ ve benzeri yapılanmalara militanlık edenler de hak ettikleri sonla karşı karşıya kalacaklardır. Bugün tüm Türkiye’de, hep birlikte bunu ilan ediyoruz ki; bizlere bu acıları yaşatan yılan başlarını da günü gelince ezeceğiz! O yılan başları ne kadar hile ve tuzak kursa da birlik ve beraberliğimizi bozamayacak, ezanımızı susturamayacak, bayrağımızı indiremeyecek, vatanımızı bölemeyeceklerdir.

Terör örgütleri ve onları kullananlar çok iyi bilsinler ki, bu millet ölümden korkmaz!"

BİHA

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 16:32
YORUMLAR
İsmail kurt
İsmail kurt - 1 ay Önce

Nedense millet vekilleri hepsi bu lafı kullanır bu millet ölümden korkmaz ama çocuklarınızı askere yollamamak için herşeyi yaparsınız sözde dincisiniz asker ocağı peygamber ocağı diyen sizsiniz ama çocuklarınızı peygamber ocağına yoklamazsiniz vaybeee

Ahmet Yesevi
Ahmet Yesevi - 1 ay Önce

Bende Ülkeyi işsiz bırakıp millete son çare olarak dağı layık gören bütün milletvekillerini lanetliyorum.yazıklar olsun reklamcılar.

Elnino
Elnino - 1 ay Önce

Aha reklamlar başladı...

Urfalıı
Urfalıı - 1 ay Önce

Ya işiniz gücünüz reklam a. Q

Ali Aluç
Ali Aluç - 1 ay Önce

Değerli başkanım ağzınıza yüreğinize sağlık konu o kadar net ki herkesin okumasını tavsiye ederim kaleminize kuvvet mürekkebin daimi aksın cani gönülde sizleri destekliyor ve teröre lanet okuyorum

Sedat demir
Sedat demir - 1 ay Önce

Yine başladılar urfa da başka sorun yok başka birşey için konusmayanlar boş iş olunca hemen meydana çıkarlar

Mustafa Yunusoğlu
Mustafa Yunusoğlu - 1 ay Önce

Terörü yapana yaptırana destekleyene teröre sevinenlere ondan nemalananlara ALLAHU KAHHAR DÜNYA VE AHİRETTE LANET ETSİN KAHRU PERİŞAN ETSİN

Sik doktor reklami
Sik doktor reklami - 1 ay Önce

Ben bu doktorun amk


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15