Urfa'nın 'yeşeren çınarları' İstanbul'da

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek Programı (YADES) projesi kapsamında 65 yaş üstü 126 vatandaşa İstanbul gezisi düzenledi.

Urfa'nın 'yeşeren çınarları' İstanbul'da
banner38

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 65 yaş üstü vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek adına başlatılan Yeşeren Çınarlar (YADES) projesi kapsamında 65 yaş üstü vatandaş için birçok etkinlik düzenleniyor.
 Bu kapsamda 65 üstü vatandaşa daha önceden Çanakkale, Konya gezisi düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, şimdi de İstanbul gezisi düzenledi. Rehberler eşliğinde İstanbul’u gezen eski çınarlar Sultan Ahmet Cami, Ayasofya Cami, Topkapı Sarayı, Eyüp Sultan Camisini gezerek ardından boğaz turu yaptılar. Konaklama ve ihtiyaçlarının Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan çınarlar, Büyükşehir Belediyesine ve Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e desteklerinden ve verdiği önemden dolayı teşekkür ettiler.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 13:01
YORUMLAR
Fikret diker
Fikret diker - 1 hafta Önce

Vay vay vay Allah belediye başkanımizdan belediyemizden razı olsun bı eksiğimiz bu kalmıştı onuda yaptılar rahatladık

Mert
Mert - 1 hafta Önce

Kız kardeşiniz tecavüze uğrasa belediye yaptı diyecek duruma gelmişsiniz.yazik yazık kininiz kör etmiş sizi.gunde on kişi düşüyormuş!yalana bak hele.şerefsiz pezevengler

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15