Urfa'da 'çevik kuvvet' seferberliği!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağında Şanlıurfa-Diyarbakır istikametinin trafiğe açılması için ekiplerini seferber etti.

Urfa'da 'çevik kuvvet' seferberliği!
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün Ankara temaslarının ardından yapım çalışmalarında hız kazanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı Şanlıurfa-Diyarbakır güzergahının Eylül ayı sonlarına kadar trafiğe açılması için yoğun çalışmalar sürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, ŞUSKİ, Karayolları, Telekom ve diğer altyapı kuruluşlarıyla koordineli yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından kavşak araç trafiğine açılacak.

 KIŞ ÖNCESİ YAĞMUR DRENAJ ŞEBEKESİ DÖŞENİYOR

Kavşağının hizmete açılmasının ardından kış aylarında yaşanacak su birikintilerinin önüne geçmek için bölgede eksikliği hissedilen yağmur drenaj şebekesini güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan ise yarma ve dolgu işine aralıksız devam ediyor.
 KAVŞAKTA ASFALTLAMA ÇALIŞMASI

Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı ile Narlıdere Köprülü Kavşağı arasındaki alanın altyapısını güçlendirilen Büyükşehir Belediyesi öte yandan sıcak asfalt serimini de sürdürüyor. Büyükşehir, çalışma sonunda kavşağı trafiğe açmayı hedefliyor.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 21:40
YORUMLAR
Bağlarbaşı yolu
Bağlarbaşı yolu - 2 hafta Önce

bağlarbaşı yolunada çözüm en fazla trafik sıkışıklığı olduğu yer

Seyrantepe  sakinlerı
Seyrantepe sakinlerı - 2 hafta Önce

100 yıl gitsede yine urfadır herkes adam olur ama urfa adam olmaz şehirler hep ilerı urfa da geri kalmış bir memleket utaniyoruz hep aynı hikaye urfanın ortasında kalmış bir Askeriye ne zaman adam olacağızkı yazıktır yazık urfa ne hala gelmış

bağlarbaşı-karaköprü çevre yolu
bağlarbaşı-karaköprü çevre yolu - 2 hafta Önce

bağlarbaşı yolunada çözüm en fazla trafik sıkışıklığı olduğu yer.bağlarbaşı-karaköprü çevre yolu

KAVŞAKLAR BULVARLARDA PEYZAJ AĞAÇ EKSİKLİĞİ
KAVŞAKLAR BULVARLARDA PEYZAJ AĞAÇ EKSİKLİĞİ - 2 hafta Önce

KUZEY BATI ÇEVRE YOLU BU KAVŞAKLA BİRLİKTE AÇILMADIĞI SÜRECE BU PROJE AÇILSA BİLE TRAFİK ÇÖZÜLMEZ ÇÜNKÜ HEPSİ ZİNCİR GİBİ BİRBİRİNE BAĞLI ÖNEMLİ OLAN ZİNCİRİN HALKALARIYLA BİRLİKTE BİRBİRİNE BAĞLAMAK KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI VİYADÜĞÜ NEREDE SAYIN BAŞKAN RAYLI SİSTEM AĞAÇLANDIRMA PEYZAJ YETERSİZLİĞİ BAŞKA ŞEHİRLERE GİDİP İMRENMEKTEN BIKTIK ÇALIŞIN OLMUYORSA EKİPLERİNİZİ DEĞİŞİN DONANIMLI İNSANLARLA ÇALIŞIN URFA BULUNDUĞU KONUMU HAKETMİYOR GEÇEN AKÇAKALE YOLUNDAN GEÇİYORUZ O KAVŞAĞIN HALİ NE ÖYLE EYYÜBİYEDEKİ HASTANEDE SON DURAKTAKİ KAVŞAK TOZ TOPRAK İÇİNDE NEDEN BULVAR KAVŞAKLARIMIZDA PEYZAJ ÇALIŞMASI YAPILMIYOR HER YER KÖTÜ ÇİRKİN GÖRÜNTÜ ARZ EDİYOR YETER ARTIK BU MEMLEKET ARTIK KABUĞUNU KIRSIN YETER !

ali
ali - 2 hafta Önce

Görüntüyü çeken kameraman arkadaş. hiç mi çekim eğitimi almamış acaba. ne yapıldığı görünmüyor. en azından yüksek bir yerden çekim yapsaydı ne aşamada olduğu anlaşılırdı. saygılar.

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Ne reklam yaptınız be kardeşim altı üstü 200 lik bir bağlantı kısmını belediye yapıyor karayollarının parası ve denetimi ile yapılan işi kendinize mal etmeyin

Rehas
Rehas - 2 hafta Önce

Yalaniniz baya. Hani okulun ilk haftası acilacaktiii

Sinir
Sinir - 2 hafta Önce

Ne kavşak beee bir açılamadı
Eylülün 9 da açılacak diye haber yapıyorsunuz yarın ayın 11 i. Belediye başkanına sordum iyi eser esentepe kasım'da açılacak dedi. Yaya geçidi / trafik lambası/ üst geçit yok dedim kara yoluna söyleriz dendi 3 ay olacak nerdesiniz. Açılış olacağı zaman büyükten küçüğe sıralanırlar. Esen Esen Tepeden


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15