Urfa'da baba ve çocuklarına 'sabah namazı' daveti

81 ilde babalar ve çocuklar sabah namazında buluşuyor etkinliği kapsamında Şanlıurfa'da da babalar ve çocuklar yarın sabah namazında buluşacak.

Urfa'da baba ve çocuklarına 'sabah namazı' daveti
banner53

Cihannüma Derneği tarafından düzenlenen ve Şanlıurfa İl Müftü Yardımcısı Mustafa Erdem'in de katılımıyla yarın Şanlıurfa Kaysı Camiinde babalar ve çocuklar sabah namazında buluşacak.

Cihannüma Derneği Şanlıurfa Başkanı Eyyüp Azlal konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yapılacak olan faaliyetin çocuklarımıza rol model olacak anne ve babalarımızın bir sorumluluğu olduğu düşüncesiyle böyle bir faaliyeti ilimizde gerçekleştireceğiz. Kuşaklar arasındaki bağın güçlenmesi, büyüklerin örnek alınıp, küçüklere örnek olması hedefiyle diyoruz ki tut çocuğunun elinden, çocuk da tutsun babasının elinden birlikte yürüsünler camiye" dedi.

 Azlal, tüm babaları çocuklarıyla beraber yarın Kaysı Camiinde düzenlenecek programa davet etti. Program sonunda İl Müftü Yardımcısı Mustafa Erdem'in sohbetine yer verilecek. Öte yandan, namaz sonrası yapılacak kahvaltı ile çocuklara da çeşitli hediyeler dağıtılacak.

BİHA

YORUMLAR
urfalı
urfalı - 1 hafta Önce

savaş mağduru kadınlara yetimlere yardımcı olanlara el uzatanlara teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15