Urfa bu polemiği konuşuyor

AK Parti’li Milletvekili Aday Adayı Bucak, TYÇP alımları nedeniyle sosyal medyada AK Parti İl Başkanı Beyazgül’e tepki gösterdi. Beyazgül’den karşılık gecikmedi. Ancak iki tarafın da destekçileri alevli paylaşımların üzerine adeta körükle gitti.

Urfa bu polemiği konuşuyor
banner38

İşkur’un Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP), AK Parti’lilerin sosyal medyada birbiriyle polemiğe girmesine sebep oldu.

1 Kasım 2015 seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa milletvekili aday adayı olan Fatih Bucak açıklanan TYÇP sonuçlarına öfkelenip, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül hakkında bir paylaşım yaptı. Altına yapılan tehdit içerikli yorumların hedef haline getirdiği Beyazgül de “İftihar ettiğimiz milli görüş boyası ve devamında AK yürüyüş dışında bir boya ne üzerimizde tutar nede bize yapışır” şeklinde isim vermeden karşılık verdi.

Bucak da isim vermeden bir paylaşım daha yaparak, “Seçimlerde görüşürüz elmi yaman beymi, koltukta oturan bürokrat mı yoksa benim gibi çoban, Çifçi, delikanlı alemi mi, Urfa Siverek Fransız gavurunu gömmüş birkaç bürokratı mı sandığa gömemiyeceğiz, hodri meydan bir kolu olmayan, ayağı olmayanı iş kura işe almayacak sınız öylemi 16000 oy iptal le 26 bine denk gelen Akp CHP ve Hdp Nin en güçlü olduğu dönem de bu oyu alan ben sizi sandığa gömmesinl de biliriz, tankın önüne zenginler yatmadı bana da oyu siz vermediniz garip-guraba halk verdi ben onların tabiki fedaisi olacağım bu uğurda ölmeyenin servetini bir kibrit çöpüyle yakmayan Fatih bucak ne derseniz o olsun, seçimde elinizde ne varsa gelin hodri meydan kainat güzeli imamı fetö nün kurşun askerleri” dedi.

Bucak’ın tepki sebebinin ise İşkur’un TYÇP kapsamında geçici işçi alımı olduğu öğrenildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 10:14
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15