Suriyelilerin yeni meydanda nargile keyfi!

Şanlıurfa'da uzun süre tadilatı yapılan Rabia Meydanı, düzenlemelerin ardından açıldı. Alanın açılmasıyla birlikte Suriyeliler de meydanda nargile keyfi yapmaya başladı.

Suriyelilerin yeni meydanda nargile keyfi!
banner53

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesinde bulunan ve uzun bir süre tadilatta kalan Rabia Meydanı, yapılan çalışmaların sona ermesinin ardından açılmıştı. Açılan meydan özellikle yeşil alanların olmaması ve ağaçların saksılar içerisinde olması nedeniyle eleştiri toplarken, sıcakların etkisiyle de meydan, durulamaz bir hale geldi.

Ancak akşam saatlerinde havanın serinlemesiyle birlikte Şanlıurfalılar kendilerini dışarı atarken, özellikle Suriyeliler de yeniden düzenlenen meydana akın etmeye başladı. Güneşin etkisini yitirdiği anlardan itibaren meydana gelen Suriyeliler burada, gece geç saatlere kadar kalırken, bazıları ise yanlarında getirdikleri nargileyle keyif yapıyor. 

Şanlıurfalıların azınlıkta kaldığı meydanda Suriyelilerin nargile keyfi yapması dikkatlerden kaçmazken, vatandaşlar da durumunda duydukları rahatsızlıklarını dile getirdi. 

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2018, 07:05
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15